[]

ışıklı klavye tavsiyesi

selam gamer genşlik !

ulan almiyim almiyim diyorum ama yolun sonuna geldim galiba :/

bana şöyle helal süt emmiş, 200 tl'ye kadar fiyatlı ışıklı klavye tavsiye eder misiniz ? baktım ben trust mrust bi sürü marka gördüm ama alsam mı bilemedim. logitech'ler asus'lar var onlar da biraz pahalı işte. paraya kıysam mı yoksa abartmaya gerek yok ışık ışıktır mı ?

cheers ! :)

 
Logitech g105 almşltım 2 seneyi geçti herhalde,95₺ dı.
Şimdi 250₺ olmuş,yuh diyorum..
Yazı yazmak için pek ergonomik değil,ışığı 2 kademe ayarlanıyor,renk mavi.Oyun için daha uygun,profile tuşları felan var.Atanabilen tuşları var.
  • arenas  (10.07.18 09:38:29) 
steelseries apex 100 ama ingilizce ne yazık ki.


  • Sh0nuff  (10.07.18 18:29:11) 
asus cerberus mkii aldım :)


  • kuul  (12.07.18 02:44:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.