[]

DNA testleri

Bunlardan herhangi birini deneyen var mi? Cok merak ediyorum ve sanirim yapacagim.

www.smarterhobby.com

Su sitede 5 tanesi incelenmis.

 
Ben yaptim, surada ayrintili konusulmustu: www.eksiduyuru.com


  • evrim halkasi  (04.07.18 15:27:17) 
4-5 sene önce yaptırmıştık arkadaşla. o böyle şeylere meraklıydı. ben aman insanız işte 60 sene yaşayıp ölücez kafasında olduğum için detayları hatırlamıyorum. 100 dolar falandı(belki daha azdı tam hatırlamıyorum). Benim sonuç kafkas çıkmıştı, bir de oraya diğer test yapanlardan seninle aynı dna ya sahip olanların adını soyadını vermişler. Beni 3 ay sonra amerikalı bir amca facebook tan bulmuş. ekleyip akrabayız falan demişti. Sonra adama abi siz ne güzel kafkaslardan amerika'ya gitmişsiniz, bizim dna mesudiye ye gelmiş falan demiştim.


  • eazy  (04.07.18 15:34:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.