sigara saran kadın iticiliği

haklı mıyım? haksız mı?

gördükçe dayı naber? sattın mı köydeki arsaları diyesim geliyor.

şu işi evde yapın ya.

çok çekici gelmiyor bana da.

  • gazozailacatmauzmani  (03.07.18 18:38:05)
Haksizsin.

Sizin bir üst modeliniz de kadinlara sigara icmeyi yakistiramaz.
"Ne o öyle erkek gibi hareket ediyorlar!" der.
  • chitosan  (03.07.18 18:40:19)
üğpo+111111

  • 111111  (03.07.18 18:41:37)
insanlar sizin zevkinize göre mi yaşasınlar :/ sigara sarmaya bile şey buldunuz ha.

  • nice tnetennba  (03.07.18 18:45:54)
bana da itici geliyor.

  • giovanne  (03.07.18 18:46:14)
sigara saran erkeği de dövesim geliyor.

genel olarak tütün mamüllerine gıcığım.

olayı ne güzel çekiyorsunuz sağa sola ya.
yurdum insanı hep siyasetçi.
  • dedim dedim de kime dedim  (03.07.18 18:50:26)
bana çekici geliyor. sigara saran kırmançilerden daha estetik durduğunu görüyor ve arttırıyorum.

  • Hendrix'e tapan adam  (03.07.18 18:52:19)
Sigara içen insanlara(kadin-erkek fark etmez) acıyarak bakıyorum. Onun dışında itici gelmiyor. Dumani bana ulasmadikca bir şey demem.

  • ganbatte  (03.07.18 18:52:53)
gelmis yine "sigara icenler cok rerero" tayfasi. siz kimsiniz, hangi sifatla sigara iciyor diye birine aciyabiliyorsunuz? sigara saran kadini da itici falan bulmuyorum, bu kadar "acayip" olmak zorunda degilsiniz.

  • der meister  (03.07.18 18:54:19)
Bence çok seksi. Ya da hep seksi kızları sararken gördüğüm için öyledir bilmiyorum.

  • diffarentiationation  (03.07.18 18:55:56)
haklısın. bir de bunun kaka yapanları var, rezalet gerçekten!!!!

  • rakicandir  (03.07.18 19:01:10)
Ben de genelini itici buluyorum.

  • dissendium  (03.07.18 19:03:35)
baldırında puro sarsaydı sorun yoktu...

  • elorelia  (03.07.18 19:10:32)
Burası sarma sigara gömme timi ile dolmuş. Tütün ürünlerini sev sevme. Yaftalayın insanları yaftalayın.

Evde sarınca kuruyor bebeğim anlık sarmak lazım onu.
  • kablelvuku  (03.07.18 19:26:58)
Sigara saran kadın görmedim hiç. Ya da dikkatimi çekmedi. Abuk subuk tişörtlü, ojesi haftalık, koyu kırmızı renk dip boyası gelmiş saçlı bi kadın olsaydı eğer itici bulurdum. Bu arkadaşlara kanım bi türlü kaynamadı.

  • IncredibleMau  (03.07.18 20:49:23)
Sarmada sorun yok da sigara iciyor olmasi sikinti. Sigara kokusu falan. Ama o da fazla sikinti degil.
Sigara icen kiz bir yandan iyi.

Siz kimsiniz ne demek arkadas, kendine gore begenisi olan nomral insanlar iste sigara saranlari begenmeyenler de. Birakin isteyen istedigine uyuz olsun her seyi ustunuze alinmayin anasini satayim. Desmeye kalksan hepinizin anlamsiz bir sekilde uyuz oldugunuz tipler cikar beyninizin derinliklerinde.

-Sigara icen erkeklere uyuz oluyorum dese bu tepkiler gelmezdi buyuk ihtimal.

-Ote yandan ilk defa @eloria nickli arkadasin dogru bir sey soyledigini gordum:)
  • stavro  (04.07.18 11:42:05 ~ 11:42:42)
  • givemesomesubstance  (04.07.18 15:39:17)
haksızsın.

  • bruceandwayne  (05.07.18 02:16:19)