[]

pc' de başvuru ekranında açılan pencerenin tamamını görememek?

Merhaba

Sorunum biraz acil. Başvuru ekranında belge yüklemek için ikinci küçük bir başvuru ekranı açılıyor. Ama ben bu ekranın hepsini notebooktan göremiyorum. Çerçeveyi aşağı kaydırıp/sürükleyemiyorum da. F11 ile tam ekran görünüme geçtim hala görünmüyor. Telefondan bir tek ekranın hepsi görünüyor ama onda da evrak yükleyemiyorum. Allah aşkına bu sorunu nasıl çözerim ben?

windows7 ve chrome kullanıyorum.

Cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.

 
ctrl + mouse scroll yukarı/aşağı?


  • onemoremile  (26.06.18 12:41:58) 
mouse yoksa sağ üst köşede sayfa boyutu kısmından görüntü ölçeğini küçültebilirsin. diğer alternatif farklı tarayıcı, mesela edge.


  • Bruce  (26.06.18 12:43:40 ~ 12:43:54) 
Chrome kullanıyorsanız sağ üstte kapatma tuşunun altında 3 noktacık var, ona tıklayın, yakınlaştır yazıyor, karşısında + - 100 var, onu küçültün.


  • veritaslibertas  (26.06.18 12:47:29) 
@bruce sayfa boyutu kısmında uzaklaştırdım ama açılır pencere sol üstte takılı kaldı milim oynamıyor.


  • Amaranta ursula  (26.06.18 12:47:54) 
taçpette de scroll olmuyor mu. olur ki.


  • onemoremile  (26.06.18 12:48:56) 
@onemoremile ctrl + scroll yaptım olmuyor. Zoom oluyor sadece ve açılır pencere takılı sol üstte.


  • Amaranta ursula  (26.06.18 12:52:04) 
Farklı tarayıcı ile dene o halde, firefox olur edge olur.


  • Bruce  (26.06.18 13:14:46) 
Ekran çözünürlüğü kesin çözüm arkadaşın da dediği gibi.


  • birdenbire  (26.06.18 17:36:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.