[]

istanbul - kaş ulaşım (uçaktan sonra ne yapaceyiz)

üst edit: arabam yok. kiralayacak kadar şöförlüğüm de yok :/


selamlar.

şimdi temmuz ortası patara-adrasan arasında yönünü tam belirleyemediğim bir rotam var. kalacak yerim patara plajına çok yakınmış. istanbul'dan dalaman biletleri antalya biletlerine göre en az 30-40 lira pahalı. diğer taraftan antalya havalimanında inersem en az 4 saat yol varmış otobüsle. fiyatı ne kadar onu da bilmiyorum.

bu rotayı nasıl yapayım şimdi ? fiyat farkı da olsa dalamana inip ordan mı geçeyim yoksa antalya'da inip sahilden giden bi ulaşım aracıyla mı gideyim ? güncel fiyatlar nelerdir ?

aklımda patara-kaputaş-kaş-kekova-adrasan'ı gezmek var. arada başka yerler var mı ? gidenler buraları kaç günde bitirmiş ?

tekliflerinizi kapalı zarfta saat 19.45dfghjklşjhgf neyse işte yardımlarınızı bekliyorum :))

 
Dalaman sonrasi araba kiralayin butcenize uyarsa. Daha kolay ve zevkli olur.


  • ykyt  (23.06.18 17:52:44) 
Arabaaaaaa


  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (23.06.18 21:02:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.