[]

Yazilim Ogrencisine Staj Nasil Oluyor? Ucret Beklentisi Yok -Ist

Bi tanidigimiz oglu icin sordu da. Bi yere basvurmus staj icin. Gittiginde pek sallamamislar cocugu. (Yazilim bilgisi de o kadar iyi degil ogrenci zaten).

Belgelerini doldur imzalariz falan demisler ama cocuk istiyor ki ucundan kiyisindan biraz gostersinler, kucuk isler versinler eli alissin biraz.

Istanbul'da kendisi. Nasil olur bu isler? Para falan da istemiyor soyledigim gibi.

 
yuh 20 haziran olmuş hala staj yeri bulamamış mı, o imzalarız diyen yer bile iyi demiş bence. bu tarihe kadar bekleten çocuktan hayır gelmez.


  • hosein  (20.06.18 18:06:20) 
Yok bulmus orayi girisi de yapilmis da cocuga birsey gostermiyorlarmis. Sen kafana gore takil’a getirmisler.

Bizimki de diyor ki hazir gelip gidiyorum bi isin ucundan tuttursunlar, biseler ogreneyim.

Kagit ustunde ordaki staji devam edecek ama bi iki biseler gosterebilecek birilerinin yaninda gecirmek istiyor yazi.
  • brkylmz  (20.06.18 18:13:52) 
zamaninda tek tek sirketlere mail atmistim. teknoparklarin sitesine girip firma listesinden.


  • jedilance  (20.06.18 18:59:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.