[]

Ankara'da hesaplı koli

Ev taşıma için koli gerekiyor. Bauhause'ta baktım adam öldürüyorlar. Büyük boyların fiyatı 30tl üzeri. Hesaplı koli alınabilecek bir yer bilen var mıdır?
 
Hocam koliye para verilmez. Bakkala, etraftaki yerel marketlere gidin derdinizi anlatın en çok iki-üç güne istemediğiniz kadar koliniz olur.

Çoğunu çöpe atıyorlar veya kağıt toplayan abiler gelip alıyor.
  • chicha  (18.06.18 17:15:06) 
çevredeki marketlere baksana dostum. oranın koli sorumlusunu bul ve malların geliş ve açılış saatlerini öğren. ona göre de gidip al üçer beşer koli. ben tüm taşınma işlerimi böyle yaptım.


  • hosein  (18.06.18 17:15:22) 
A101 Bim


  • iddaaci  (18.06.18 18:26:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.