[]

Irmak Kazuk'un evrimi

Mehmet Demirkol'undaki yanındaki şekilli bir arkadaştan bahsediyorum. Yeni yetme dizi oyuncularından, popçulardan herhalde diye bunca zaman hiç tenezzül edip, araştırmamıştım. Meğerse emektar ntvspor muhabiri dombiliymiş ya la bu. Nasıl oluyor, biz de böyle bir viraj dönebilir miyiz?
 
viraj donmekten kastiniz dombiliden fit bir vucuda donmekse, adam hergun 6da kalkip kosuyor, spor yapiyor. duzgun bir beslenme programi ve duzenli spor ile tabi ki siz de donebilirsiniz.


  • orange coffee  (15.06.18 09:45:30 ~ 09:48:15) 
iş hayatına ilk atıldığında da sempatikti hala sempatik bence. (gerçi ciddiyetten uzak reklam işini abartınca biraz soğumadım değil)

ancak orange coffee'nin dediği gibi fit olmaksa kastınız adam düzenli spor yapıyor ve cidden yapıyor yani. instagramdan takip edebilirsiniz.

ek olarak biraz da genlerle ilgili olduğunu düşünüyorum. yani adamın 38 yaşında olduğuna inanmak zor geliyor. 28 yaşında ondan daha yaşlı görünüyor olabilirim.
  • 111111  (15.06.18 12:32:37) 
sabahtan akşama kadar işin gücün olmazsa geçirirsin. sabah 8 de işe gidiyorsun 6 da geliyorsun halin varsa yap spor.


  • mikahakkinen  (15.06.18 14:33:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.