[]

İPHone 7 düşürünce bozuldu

Düşünce kapandı ve Şarjı 30 olmasına rağmen açılmadı. Şarja taktım %9 u geçmiyor, nasıl düzelir?
 
iPhone'u şarja taktığın yer var ya, onun telefonun içinde kalan kısmı telefon düşünce kırılabiliyor, bu elektrik sıkıntıları o nedenle gerçekleşiyor telefon açılmayabiliyor, o parça değişirse sorun kalmayabilir.


  • angelus  (14.06.18 17:42:01) 
Bu Arada şarjı %1 den %3 e yükseldi. Ve kendi kendine kapanmaya devam ediyor.


  • drystedb efficacious  (14.06.18 17:52:45) 
Donanımsal arıza olduğu kesin. Garantisi devam ediyor ise tamire götürün.


  • himmet dayi  (14.06.18 18:04:22) 
doğru düzgün adaptör ve kabloyla şarj ediyorsunuzdur umarım.

7 değil ama 6'si olan bir arkadaş geçenlerde benim telefon açılmıyor şarj da olmuyor diye geldi ofise. senelerdir kullandığı (kaliteli ama orjinal olmayan) adaptör ve kabloyla şarja taktı. telefon şarj oluyorum diye gösteriyordu kendini ama açılmadı.

sonra benim orginal olmayan ama kaliteli bi adaptörle orjinal kabloyu taktık. telefon 30 sn de açıldı şarjı da %100dü.

bu olayın üstünden 2-3 hafta geçti ve telefonu o zamandan beri sorunsuz kullanıyor.
  • washe  (14.06.18 18:08:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.