[]

Is bankasi bankamatik karti sifresi

Yeni kart aldim internet uygulamasina girmek icin vs 6 haneli bi sifre belirlemistim ancak atmde islem yapmak icin kullaninca sifre istiyor ve 4 hane _ _ _ _ seklinde gozukuyor. Atm ekraninda sifre almak icin su numarayi arayin dediler aradim sifre belirlerken yine 6 haneli bi sifre belirlettiler. Is bankasi kartlarinin sifresi 4 haneli degil mi ben atmde karti takinca bu belirledigim 6 haneliyi mi girmem lazim yoksa?
 
Ben de ilk işbankasına geçtiğimde aynı hatayı yaptım. Sonra bir kere daha aynı hatayı yapınca şubeye gidip şifre belirledim.


  • curukturpkokusu  (14.06.18 14:02:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.