Marmaris'te yaşam

Eşimle Bursa'da ikamet ediyoruz. Marmaris'te bir okuldan öğretmenlik teklifi ha geldi ha gelecek. okul çamdibi mahallesi'nde. kiralık ev bakılabilecek muhitler nerelerdir? marmaris yaşanır vaziyette mi? pahalı mı?

Marmaris’te sadece yaşamazsın, marmaris’te KRAL gibi yaşarsın. Fiyatlar uygundur, çok huzurlu on numara bir yer. Gece hayatı da var, keyif de var, çevrede harika yerler var. Yani dakika düşünmeyin, bakın dakika demiyorum, aynı saniye içinde “tamam geliyoruz” demeniz lazım.

  • aradaki uzaklik  (08.06.18 23:35:07)
Hangi okul

  • [GODDARD]  (09.06.18 01:27:05)
marmarisin en güzel kısmı datçaya olan yakınlığı deyip olaya farklı bir noktadan bakmak isterim. onun dışında büyük şehirde bir çok kişinin hayalini gerçekleştirmişsiniz. umarım güzel olur ki bence olur.

  • bruceandwayne  (09.06.18 01:29:03)
Ben 1 hafta tatile gittim merkeze, cok bunalmistim. Normalde marina asigi birisiyim, orada marinalar ustume ustume gelmisti. Bu arada ucuz da degildi.

  • perfectum  (09.06.18 06:43:26 ~ 06:44:20)