Dolce gabbana light blue parfümünü bilen var mı?

Selamlar,
Bu parfümün bayan için olanını bir arkadaşım kullanıyor, kendisi erkek ama koku hiç sırıtmıyor. Unisex bir koku gibi geldi bana ve inanılmaz hoş,temiz bir koku.

Sizce erkek olarak kullanılabilir mi?

bence kullanılmasa daha iyi.

  • 111111  (06.06.18 11:32:32)
Bence çekici bir kadın kokusu. Şimdiye kadar iki yakın kadın arkadaşım kullandı, erkeğe yakışacak bir koku olduğunu hiç düşünmüyorum.

  • Corrigan prefers beer  (06.06.18 12:13:47)
Ben çok severek kullanıyorum ama erkeğe uygun olduğunu düşünmüyorum

  • bir nick var benden iceri  (06.06.18 12:17:57)
Ben bu parfumu kullandim hatta 2 sefee kullandim. Heteroseksuel bir erkek olarak.

Bu parfumu kullandigimda olumlu tepkiler aldim ve bir kisi de cikip kadin parfumu/kokusu demedi.
  • AlsterWasser  (06.06.18 12:37:09 ~ 18:56:41)
Temiz koku seviyorum. Ama havaalaninda denemek icin kagida sıkip dosyama koymustum, dosyayi her actigimda kokusu erkek parfumu gibi geliyor bana.

  • durgunfoton  (06.06.18 13:08:46)
Bence de unisex. Ben kadınım, çok severek kullandığım "temiz" bir koku. Erkekte sırıtmaz.

  • SiyamkedisiZorro  (06.06.18 13:13:14)
youtu.be
Bu videoda parfümün detaylı incelemesi var. Videoyu izleyip kararını verebilirsin. Videodaki arkadaş baya bilgili bu konularda.

  • her seye atarlanan adam  (07.06.18 01:23:41)
cevaplar için teşekkürler. muhtemelen alıyorum.

  • six packsiz  (07.06.18 09:26:30)