Liv Hospital mi Memorial mı daha kaliteli?

Genel bir kıyaslama belki mümkün değil ama tecrübelerinizden faydalanarak hangisini tercih edersiniz?

Doktoruna ve bolumune gore degisir ama Liv

  • brkylmz  (06.06.18 00:37:08)
memorial

  • charlotte blanc  (06.06.18 00:38:04)
Kalp ile alakalıysa memorial
Sosyetik işlerse liv

  • Corc  (06.06.18 00:55:05)
Ablam iki hafta önce memorial'da doğum yaptı; biz gayet beğendik. Liv hospitalda doğum yapan arkadaşım pek memnun kalmadı ama her şubesi de aynı değildir sonuçta.

  • fraise  (06.06.18 00:55:13)
Doktoruna ve bolumune gore degisir ama bir memorialde burdan gelsin.

Sirf munci kalayoglu,bingur sonmez gibi hocalari bunyesinde bulundurmasi bile yeterli.
  • duptıs  (06.06.18 00:58:52)
liv aşırı kötü.
memorial.

liv medical park'la aynı.
  • xvyz  (06.06.18 01:10:33 ~ 01:10:43)
Liv kalp konusunda iyi. Bizzat kardiyolog hekim olan akrabam öz babasını emanet ediyor.
Onun dışında memorial

  • isimmisimyok  (06.06.18 02:08:19)
Hangi Liv? İstinye üniversitesi Liv Hastanesinde işler pek iyi gitmiyor diyolar mesela, para yokmuş. Ben Memorial derim.

  • atom karincanin torunu  (06.06.18 02:13:35)
Pazar arastirmasi yapiyorsun gibi geldi. Liv MedicalPark bunyesindeki bir hastane olsa da Etiler'i ayri degerlendirmek lazim gelir. Neredeyse sadece vip musterilere hizmet eden bir hastane zira. Memorial'in oyle bir durumu yok, beyaz yakalilara hizmet ediyor cogunlukla.

Etiler Liv'in cirosu hasta ve operasyon basina daha yuksektir.
  • perfectum  (06.06.18 09:23:01 ~ 09:26:52)
Corc+1
Liv'den kasıt Etiler Liv...

  • SiyamkedisiZorro  (06.06.18 10:29:04)
Hatta ben ikisinde de işlem yaptıran birisi olarak daha da detaylı cevapliym, üstteki cevabım çok geneldi.

Memorial'da gözüm kapalı bypass, beyin, kanser şu bu tedavileri yaptırırım.

Tüp mide, deri gerdirme, doğum, ortopedik ameliyatları da liv de yaptırırım.

Liv'in oda/hastane lüks'ü türkiyenin çok çok üstünde en büyük artısı o
Memorial'ın da kadrosunun deneyim + becerileri çok yüksek.

Gerçi işi bilenler der ki, çoklu iş yapılan devlet hastanelerindeki sağlık hizmetini hiç bir yerde alamazsın.

Kimse Liv gibi senin nazını çekmez, aman oram acıdı buram acıdı ile uğraşmaz ama siyami ersek'de alacağın kalp tedavisinin de 5 de birini alamazsın diğerlerinde, bazen 7-8 hastayı yan yana ameliyat ediyorlarmiş, bir ekip açıyor, bir ekip yapıyor, arttan gelen bir ekip de dike dike çıkıyor gibi.
  • Corc  (06.06.18 10:44:05)
Ufaklığı 1 yaş kontrolüne götüreceğiz hangisine götürmeli diye sormak istedim sorum ondan

  • theconqueror  (06.06.18 10:49:05)
@theconqueror O halde hastaneye gore degil, doktora gore karar verin bence. Genelde cocuk doktorlarinda ozel muayenehanesi olan doktorlarin daha iyi oldugunu dusunuyorum nacizane.

  • perfectum  (06.06.18 12:02:09)
@theconqueror ah kıyamam onun avuç içi kadar poposuna göre birşey fark etmez abi :)
Nasıl da özeniyor, en iyisi olsun istiyor, ne şanslı minik. :)

70 yaşında babam by pass olacak desen tamam da, 1 yaş kontrolünü sağlık ocağında bile yaptırsan fark etmez :)
  • Corc  (07.06.18 10:10:58)