[]

tarife değişikliği

uçak kalkacağı saatten 6 saat ileriye alınmış. itiraz yolu var mı bu durum için? veya bundan doğan bir kanuni hak?
 
  • grobet  (04.06.18 17:16:21) 
pegasus 3-4 saat gecikmeye geri ödeme yapıyordu uçak biletini. arkadaşın böyle olmuştu yanlış hatırlamıyorsam.

edit: şimdi yeniden baktım da sitelerinde böyle birşey yazmıyor. zaten pegasus'un bunu yapması da pek olası gelmiyor ama böyle bir olay yaşandığına eminim. siz bir araştırın derim.
  • kaputt  (04.06.18 17:26:25 ~ 17:29:03) 
havaalanında kalkışı beklerken mi rötar oluyor, yoksa uçuşa daha günler varken mi uçuşun saati değişiyor?

sanırım bu iki durumda farklı haklarınız olabilir.
  • kibritsuyu  (04.06.18 17:30:33) 
web.shgm.gov.tr

Yolcu hakları detaylıca açıklanmış bu broşürde.
  • cakabo  (04.06.18 17:34:51) 
uçuşa günler varken, hatta haftalar.


  • dali dili havali korna  (05.06.18 09:16:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.