[]

Yolcu Hakları (2,5 Saat Rötar)

Merhabalar,
Uçak önce 1,5 saat sonra ilave 1 saat olmak üzere toplamda 2,5 saat rötar yaptı. Haklarımız tam olarak neler? Mevzu biraz acil. Yemek hakkı var mı? Gerçi yemek verebilecek bir havalanı değil ama..

Not: yurtici uçuş

 
web.shgm.gov.tr

anca çay içersin 2.5 saatle...
  • himmet dayi  (07.01.18 19:51:32) 
Ben icecek almistim 2 saat gecikmeye.

Siz de havsyolu sitesinden bakabilirsiniz.
  • kuehles blondes  (07.01.18 22:15:37) 
Kek + Meyve suyu verdiler.


  • grobet  (08.01.18 00:33:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.