Erkekte boy

171 boyunda biri olarak merak ediyorum :) Karşı cinse soruyorum: bu boyda erkekleri kafadan eliyor musunuz? Ciddi bir dezavantaj mı sizce bir erkek için?

Kafadan eleme sebebi değil. Ama kafadan puan kazandırmıyor nötr olarak düşün. Uzun olmak kafadan puan kazandırır.

  • pastörizesüt  (04.06.18 00:13:32 ~ 00:19:11)
tipin güzel olsun boy kurtarır. tipten kastım dümdüz yakışıklılık değil, fit olmak.

  • nice tnetennba  (04.06.18 00:17:49)
%90. Ekstrem özelliklerin varlığı haricinde. Yıllarımı almış bir insan vardı, boyu bu civarda mesela

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (04.06.18 00:22:09)
+ puan alamazsın ama - değil.
Pastörizesüt +1

  • Lim5  (04.06.18 00:31:54)
kafadan elemiyorum, hayir.

adam yaygin ama cok sevmedigim tabirle boy sebebiyle "ezik" degilse 1.71 dezavantaj degil.

done done "bir 10 cm daha uzun olsaydim model olurdum... / cok yapili degilim ama cok kuvvetliyimdir... / bu ayakkabiyla cok uzun oluyorsun..." filan diyecekse gidip kendini oldurebilir.
  • e haliyle  (04.06.18 00:51:29)
Sırf boyuna bakıp birinden hoşlanan kızlar kezbanz denilince alınmasın. 170 boyu beğenmiyorlar prensesler. Kendileri 150 ama 190 adam istiyor. Böyle sorular sorma hacı boyun ortalamanın biraz altında o kadar sen keyfine bak :)

  • bayc  (04.06.18 00:55:14)
Cidden boydan dolayı adam mı eliyorsunuz? Ha, sizin boyunuz çok uzun dolayısı ile uzun boylu ararsınız eyvallah da ortalama ya da altındaysanız ve boya takıyorsanız durum çok tuhaf

  • cemallamec  (04.06.18 01:05:13)
173 boyundayım ve topuklu giymeyi çok seviyorum. Bu yüzden kendimden kısa ya da benimle aynı boyda erkekleri çekici bulmuyorum.

Ha ama bir kez kendimden kısa bi adama aşık olmuştum sjfjkdks.
Onun dışında tercihim 185+ oluyor genelde.
  • bir nick var benden iceri  (04.06.18 01:20:02)
Paran varsa bit kadar olsan da sıkıntı olmaz

  • gölgede aynı  (04.06.18 01:21:09)
kanka 165 boyundayim ve aktif bir seks hayatim var icini rahatlatacaksa

  • hjarteblod  (04.06.18 01:28:40)
Hayır çünkü zaten ben de kısayım.

  • ms brownstone  (04.06.18 01:46:29)
önemli olan boy değil soy soy.

ben demiyorum, kim demişti lan bunu. google yapmaya üşendim şimdi.
  • Neill  (04.06.18 02:36:30)
Karşı tarafın boyu da önemli, 175 biri için (hele de zayıfsa daha uzun gösterir) dezavantaj olabilir ama karakterin çok iyidir boy önemsizleşir.

  • serbest gezen koala  (04.06.18 02:56:15)
Dezavantaj
Bi arkadaşım var yanımda baya kısa kalır. Bir ortama girince ona değil bana bakıyorlar agshsj

  • valarmurgulis  (04.06.18 09:39:41)
Memlekette boy ortalaması kadınlarda 162,5, erkeklerde 172,5.

Kendinden uzun kadın bulma/karşılaşma ihtimalin zaten çok düşük, senden uzun bir kadının da kendinden uzun bir erkek istemesi ve seni ilk başta elemesi çok normal.

Fakat bu kesin bir sonuç değil, bir sürü uzun kadın kısa erkek örneği var.
  • John Bloor  (04.06.18 10:53:01)
oturup saatlerce sohbet edebileceğim güzel vakit geçirdiğim ve 171'lik erkeği 2 lafı bira araya getiremeyen karşısındakine mal gibi davranıp çok afedersin "odun" 191'liğe her zaman tercih ederim. Ettim de.

  • wendyangelamoiradarling  (04.06.18 11:23:48)
Yalan söylemeyeceğim, boydan bayağı etkileniyorum ben. Bende bu konuda biraz takıntı var, göz dolduruyor. Görsel anlamda çok hoşuma gidiyor. Kısa erkekleri kafadan elemiyorum ama uzun erkekler 1-0 önde benim gözümde. Kusura bakma, içimden gelenleri söyledim. Tek kriterim tabii ki bu değil ama, önemli yani.

  • i m cool with that  (04.06.18 11:53:13 ~ 12:19:17)
Yani eger celimsizse, zayifsa evet. Hic boya dikkat etmem ama biraz yapili omuzlu hafif gobekli fln olmasi lazim. Nasil bir igrenc insanmisim yazinca midem bulandi, zevke bak.

  • perfectum  (05.06.18 07:48:39)
Hem 172 im hem de inceciğim dün bir kadının bana yazdığı şiiri okudum ki kadının peşinde bir kas torbası bir de 190 lık adam var. Her ay başka bir kadına da onunla olmak istemediğimi söylüyorum ki sevgilisi var 180 cm. İkisi de güzel, entelektüel ve yetenekli kadınlar. Çok güzel tasarımcı bir sevgilim oldu eski sevgilisi 180 lerde fotoğrafçı bir tipti aynı zamanda 180 küsürlerde yapılı Cihangir’de yaşayan bir tipi benim için reddetti. Boya takılan tipler yanında süs köpeği dolaştırmaktan keyif alıyor olabilir bir insanı sevmek için boy, tip, kilo arayanlar için bu vasıfları kanıksadıktan sonra sevmediklerini farkedecekler. Ne kadar sığ bir bakış açısı ve çok üzgünüm kardeşim seni böyle kamçıladıkları için. Ben de uzun süre göndüm kendimi ama barış kendinle ve devam et.

  • guitarissimo  (08.06.18 19:53:56 ~ 19:58:11)
1.75 olduğum için pek uygun değil bana ama seversem neden olmasın?

  • tabirimekruh  (08.06.18 20:03:06)
Kadınlar asla "yaa ben boya çok önem veriyorum" demez, böyle bi sığ cümleyi söyletemezsin. Ama etrafına bak, kaç çiftin arasında 3-5 santim fark var veya kız daha uzun. Bence cevabını anlarsın.

  • noluyo yaa  (08.06.18 20:18:37)
Ayrıca bütün kadınlar kaslı, mavi gözlü, sarışın erkekleri de sevmezler yersen.

  • guitarissimo  (08.06.18 21:20:24)
Boyla pek ilgilenmedim. 162’lik sevgilim de oldu, 190 da.
Bilgi olarak, boyum 160 (159-162 arası çıkıyor farklı yerlerde)

  • aychovsky  (09.06.18 21:17:51 ~ 22:16:35)
kadının içindeki boşluğu doldurabiliyorsa boy önemli değil fakat ilk intibada malesef boy ve fizik önemli.

  • false pretension  (09.06.18 21:41:13)
Yoo elemiyoruz. Tipsiz değilse, huyu güzel bir insansa niye eleyelim.

Birsürü sevgilim olmuştu bu boyda olan. Hiç de şikayet etmedim.
  • chitosan  (09.06.18 22:35:14)