Fenerbahçe Seçimi İle İlgili Sorular

- Gs seçimlerinde hepi topu 4 bin küsür civarı oy kullanıldı, seçim için lisenin müsamere salonu yetti ama FB seçimi için oy veren sayısı 20 binleri aştı, stad doldu doldu taştı, neden bu kadar devasa bir oy sayısı farkı var?

- Oy verirken bir tane sarı, bir tane lacivert, bir tane beyaz zarf atıyorlar. biri başkan, diğeri yönetim listesi desek üçüncü zarf ne için?

- Ali Koç da Aziz Yıldırım da oyunu kullandıktan sonra en son yaka kartını da beyaz zarfların olduğu kutuya attı. Neden yaka kartlarını da attılar?

1- Fenerbahçenin üyesi çok daha fazla 25 bin civarı üye var fenerde oy kullanma hakkı olan. Ve neredeyse tümü oy kullanmaya geldi seçime ilgi büyük olduğundan. Gs nin oy kullanabilecek 9 bin civarı üyesi vardı yanlış hatırlamıyorsan.

2- başkan - yönetim kurulu - diğer kurullar seçiliyor.Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu, Balotaj kurulu gibi gibi bir sürü kurullar var.

3 - bilmiyorum
  • nuevo  (03.06.18 19:01:02)