[]

Fotograf Makinesi Veri Kaybi

Merhaba

DSLR makinesinin microSD karti bugun uyari verdi ve icindeki fotola ucmus. Bunlari kurtaravbilecek mumkunse bir ucretsiz yazilim var mı acaba?

Saygilar

 
ucretsiz kismini bilmiyorum ama easyus data recovery on numaradir. free trial belki isinize yarar

www.easeus.com
  • dem10  (02.06.18 20:38:01) 
2gb diyor. deneyeceğim. teşekkürler


  • Mehmet Ersoz  (02.06.18 20:49:25) 
recuva var daha dusuk boyutlu


  • hmpf  (02.06.18 23:26:12) 
Get databack vardı sanırım. Karta bir müdahale etmeden kurtarmayı çalışın lütfen


  • oligomer  (03.06.18 00:07:38) 
Recuva , easeus vb birçok programı denemiş birisi olarak bu işin piri ’recovermyfiles’ . Net olarak söylüyorum.


  • sylow  (03.06.18 12:41:05) 
Yabancı malum bağzı sitelerde tam sürümü de var diyorlar


  • sylow  (03.06.18 12:42:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.