Kanyon mu Zorlu Center mı?

Küçük çaplı bir algı tespiti için
Kanyon vs Zorlu Center kıyasına ihtiyacım var.
Bir el atarsanız, mikemmel olur.
Çoook teşekkürler.

Birini tercih eden neden
ya da etmeyen neden tercih etmiyor mesala? gibi...

Zorlu daha lüks algısı var bende.

  • cakabo  (01.06.18 15:38:15)
zorlu - karisik
kanyon - sakin

kanyon'u tercih ediyorum.
  • brkylmz  (01.06.18 15:40:29)
Kanyon > Zorlu

Zorlu'nun tasarımı ve hiyerarşik yapısı felaket, Kanyon'unki fena değil. Kanyon'daki yemek seçenekleri daha iyi. Ortam daha sakin.
  • fotrsapka  (01.06.18 15:42:02 ~ 15:42:26)
kanyon'a yemeğe zorlu'ya alışverişe giderim.

  • dedim dedim de kime dedim  (01.06.18 15:42:20)
Bende Kanyon Daha lüks algısı var. Belki toplasan kanyona 5 kez gitmişimdir ve gördüğüm çok büyük oranda lüks mağazalar ve yemek yerleriydi. Zorluda ise koskoca bir normal fast food katı, her yerde olan restoranlar, o kattaki mağazalarda lükse kaçabilse de direkt lüks diyemeyiz bence.
Her ikisi de metrodan ulaşımlı olsa da zorlu'nun metrobüsle bağlantısı o lüks avm algısını düşürüyor bence.

  • atom karincanin torunu  (01.06.18 15:43:27)
Zorlu'da daha lüks mağazalar mevcut. Kanyon yanında orta sınıf kaldı.

  • ozdek  (01.06.18 15:48:00)
Zorlu.
Çünkü Zorlu Psm <3

PSM olmasaydı oy kullanmazdım bu ankette.
  • mutekebbir  (01.06.18 15:49:36)
zorluda kayboluyorum

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (01.06.18 15:55:48)
Zorlunun avm kısmını küçük kanyonu ise kışın soğuk buluyorum.

  • valentinov  (01.06.18 16:03:47)
zorlu karışık
kanyon daha rahat geziliyor düz bir hat..
iyi havalarda kanyon kötü havalarda zorlu
  • jamswety  (01.06.18 16:15:46)
Zorlu. Kanyon'un yeri kotu, daha kucuk ve ise yarar pek bir sey yok gibi. Ayrica Zorlu'da kafadan PSM var, her turlu dover. Kanyok sikici geliyor.

  • stavro  (01.06.18 16:40:27)
kanyon daha geleneksel bir avm. zorlu böyle daha butik, fütüristik garip bir şey.
ikisini de çok sevmem ama avm'de halledilecek bir işim varsa kanyon'a giderim.

  • sir gawain  (01.06.18 16:46:22 ~ 16:47:02)
zorlu'da skala daha geniş, 2-3 bin hesap ödeyeceğin yer de var, 12 liraya tavuk dürüm yiyeceğin de.

kanyon ise orta üst seviyede.

ikisi de birbirinin laciverdi, zorlu'nun en büyük avantajı ise psm kesinlikle
  • hosein  (01.06.18 16:53:34)
zorlu’da eataly var o yüzden orası ama çok karışık labirent gibi.

  • catch the arrow  (01.06.18 18:52:30)
Zorlu +1
Akla ilk gelenler:

-Kanyon'da adım başı mutsuz beyaz yakalı :)
-Alışveriş seçeneği göreceli olarak dar (Givenchy şal yok meselaağ??!)
-Levent artık çooook kalabalık -her zaman!
-Konser günleri Kanyon'un 10km yakınına yaklaşılamaması
-Zorlu'da 2 süper kahveci varken Kanyon'da 1 olması
-Zorlu'nun yeryüzündeki en ferah Zara'yı barındırması :p
-Zorlu'da orta segment mağaza sayısının görece olarak fazla olması, seçeneklerin konumlandırılışı ve müşteri tarafından ulaşılabilirliği
-Zorlu'nun kompleks olarak daha fazla seçeneği birarada barındırması (Wellness, PSM ve daha çeşitli market)
-Ulaşım çeşitliliği açısından tabii ki: Zorlu
Sonuç: Kanyon'a gelmeyin! :)

*Siz de bu mini "algı" testine neden bu kadar ihtiyaç duydunuz; açıklayabilirseniz biz de müteşekkir olalım?
  • hana bi  (01.06.18 23:55:14)