[]

Kedi maması

Merhaba arkadaşlar. Ben kedime önceden royal canin kitten yediriyordum sonra veteriner yetişkin mamasına geçin diyince royal canin 32 fite geçtim ama bugün döktük mamayı sadece bir kaç tane yedi acaba ne yapmam lazım alışması için ?
 
Mama geçişlerinde genelde karıştırıp verin derler. Bence bundan kaynaklı kediniz yabancılamış olabilir.. bence eskisinden kalmışsa karıştırıp vermeyi deneyin. Daha kolay adapte olabilirmiş gibime geliyor..


  • hede hodo  (31.05.18 04:16:56) 
aç kalınca mecbur yer.


  • oscar  (31.05.18 04:21:06) 
@hede hodo önceki mamasından az kalmıştı karıştırdık ama yine de yemedi.


  • frkn83  (31.05.18 04:41:14) 
biz advance kullanıyoruz bayılıyor.


  • post translational regulation  (31.05.18 04:56:33) 
@post translational regulation biz royal caninden memnunduk ondan öyle devam ettik. Başka markalara bakmadım hiç ama bir kaç gün sürerse böyle değiştiririz.


  • frkn83  (31.05.18 05:16:44) 
Aç değildir. Mutlaka yer merak etmeyin. Fit32 fena yediren bir maMadIr bu arada:) kilo da aldirir.


  • veritaslibertas  (31.05.18 08:21:43 ~ 09:22:48) 
aç kalınca yer ve alışır +1


  • cedex  (31.05.18 09:05:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.