t-shirt önerisi

bu sene yaz alışverişine henüz çıkmadım, dolayısıyla piyasa araştırması yapmadım. bu sene hangi markaların ürünlerini beğendiniz? iyi çalışmalar

gaysan bershka, böyle saçma bir konsept olmaz.

  • prezarlatif  (29.05.18 11:35:28)
jack&jones'a baktım hiçbirini beğenmedim. dandik olasa da koton'dan iki tane aldım bazen iyi şeyler çıkabiliyor. bu sene sanırım çiçekli t-shirt furyası var her yerde desenli karışık kuruşuk şeyler.

  • delidir yakalayin  (29.05.18 11:47:07)
Her magazanin bir suru cesit modeli oluyor gezip bakacaksin baska yolu yok vucuda tam oturmayan tshirt kadar kotu bir kiyafet yok cunku

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.05.18 11:55:35)
koton da erkekler için düz renkler var. üzerinden alengirli şekiller, yazılar sevmiyorsan eğer güzel. bir çoğu da ütü gerektirmiyor.

  • kafa koparan manyak  (29.05.18 11:56:43)
mavininkiker fena degil 4-5 tane aldım bi tanesi polo yaka

  • imnotsureabout  (29.05.18 12:41:08)
Cinsiyetini bilmediğim için iki cevap vereceğim;

-Erkek kardeşim için Kotondan bir sürü tişört aldım geçenlerde hem modelleri güzel hem de fiyatları uygun.
-Kendim için H&M den aldım birkaç tişört hem modelleri güzel hem fiyatları uygun.
  • mutekebbir  (29.05.18 12:51:22)
Mavi
Kaft

  • mutlusismankedi2015  (29.05.18 13:39:47)
brooks brothers ın yaz kreasyonuna bayıldım, sana da bir bakmanı tavsiye ederim.

  • bizansa karsi memleket takimi  (29.05.18 13:41:44)