Mallığın bu kadarı

Az önce bir duyuru gördüm, birkaç ay önce açtığım duyuruyla aynı durumda olan biri yazmış. Yardımcı olmak istedim, zor bir durumdu çünkü. Hemen cevaplamaya başladım uzun uzun. Sonra bir baktım ki, kendi duyuruma cevap yazıyomuşum :))) şu an çatlarcasına gülüyorum be duyuru :) hemen sildim ama görmediniz di mi? Yoksa rezil olurum :)))

asdfghjkl :D komikmiş

  • veritaslibertas  (25.05.18 14:48:45)
ya keşke görseydim, çok sıkılıyorum :(

  • evde liyakat kalmamis  (25.05.18 14:51:25)
aha güzelmiş, ben de bazen anasayfadayken bi duyuruyu açanın adına tıklayıp daha önce ne sormuş diye baktığımda, nicke tıkladığımı unutup 1 sene önceki duyurusuna cevap verdiğim oluyordu.

Mesela senin nickine tıklayıp az sonra "kuru kayısıdaki soğan kokusu"na cevap atabilirim.
  • okumayi sevmeyen okur  (25.05.18 14:52:09 ~ 14:53:09)
Aynisi bazen bana da oluyo :’)
“Oha aynisini yasamis/dusunuyomusuz/hm ben de merak ediyodum” diyorum sonra bi bakiyorum kuehles blondes yazmis dhsjsjs

  • kuehles blondes  (25.05.18 14:52:38)
yapılmışı var :D
store.donanimhaber.com

  • lazpalle  (25.05.18 14:54:05)
Görmedim. Görsem gülerdim herhalde. O da bir şey mi, ben bir kere okuduğum bir cevaba kızmıştım. Ne biçim yazmış falan demiştim. Sonra sayfayı aşağı bir indirdim, ben yazmışım.

  • dissendium  (25.05.18 14:56:46)
bazen ben de kendi duyurlarımı yabancı birininmiş gibi okuyup kendi nikimi görünce oha! nidaları eşliğinde gülüyorum.

çok nadir ama belki 1-2 kere olmuştur.
  • füt  (25.05.18 15:05:24)
Off sen beni bile gecmissin harika yahu :D
Bu arada ben de eski duyurularimi cevaplarimi gorunce eskiden ne kadar naif bir insanmisim diyorum. Resmen zaman icindeki degisimini goruyorsun burada. Aklima geldi yazayim dedim:)

  • stavro  (25.05.18 15:09:42 ~ 15:11:40)
:) arada kendi duyuru ya da cevaplarıma denk geliyorum öyle ama çok ileri gitmedim, kendi duyuruma cevap verecek kadar :))

ama düşündüğünde saçma değil temelde. başkalarının sorularına cevap verirken kolay, atıp tutuyo herkes. kendi kendine akıl vermek gibisi yok :)
  • runagain  (25.05.18 15:25:36)
Kendisiyle bu derece empati yapabilen görmedim..

  • 1adam  (25.05.18 15:32:12)
hahaah harikasın yemin ederim

çok doğal ve samimi bir davranış
  • damla sakızlı dondurma  (25.05.18 15:35:04)
sözlükte bir entryye denk gelip "oha ne süper yazmış benimle tamamen aynı düşünüyor" deyip favlarken onu benim yazdığımı fark ettiğim oldu kaç kez :)

  • tabudeviren  (25.05.18 18:09:59)
duyuruda da olmuştu bu birkaç kere caps bile almıştım bulursam eklerim.

  • basond  (25.05.18 19:27:45)
Abi empati degil o yalniz:)

  • stavro  (25.05.18 21:41:35)
Ben de kendi entry'me "Ne guzelmis, cok iyi dusunmus. Hemen sukelalayim" deyip bulamayinca "Sozluk bozuldu" demistim zamaninda.

  • aychovsky  (25.05.18 21:44:20)