iphone x mi iphone 8 mi

telefon almak istiyorum da hangisini alsam ?

benim iphone 6 nın ekranı ve bataryasını değiştirsem ne kadar tutar ? yeni almak yerine. bir de kasıyor azıcık whatsapp i falan.

Dolar euro yer cekimine meydan okurken bence idare et kasan whatsappla

  • reavelyn  (23.05.18 15:22:15)
tamir ettir. iphone 6 en az 2 yıl daha idare eder.

Sana ekranın masrafı 300 lira civarı olur. Bataryayı kendin değiştirebilirsin. Çok zor değil. Ama onu da değiştirsinler dersen 150 falan diye sallıyorum şu an.
  • himmet dayi  (23.05.18 15:26:00)
Apple Store'da bir kampanya vardi, saniyorum sene sonuna kadar bazi modeller icin batarya degisimi 120 TL gibi bir seydi. Sizin model de onlar arasinda mi diye arastirabilirsiniz.

Ekrani da gecen hafta alelade bir tamircide 200 TL'ye degistirdik (iPhone 6+ icin fiyat buydu, 6'da bi tik ucuzdur belki)
  • elon  (23.05.18 15:30:48)
Sen x al bana da 8 red al <3

  • brad pitt  (23.05.18 15:33:26)
iphone 6'nın kasma nedeni pilinin zayıflamış olması olabilir.

ille de telefon alacaksan ve bu x ya da 8'den birisi olacaksa ve para mühim değilse x. para mühimse 8.

face id için bıdı bıdı edeceksen ve para sorun değilse 8 plus.
  • washe  (23.05.18 16:00:26)
Bir hafta önce kardeşim iPhone 8 Plus aldı. Fena bir telefon değil. Tavsiye ederim.

  • dissendium  (23.05.18 16:11:21)
valla ben de 8plustan yanayım

  • lcha  (23.05.18 16:42:16)
6'nın kasmasının sebeplerini tespit edip iyileştirme yapın. internet sitelerinde araştırma yaparak yöntemleri öğrenebilirsiniz. mesela hafızayı biraz boşaltın. gereksiz uygulamaları kaldırın. arada telefonu kapalı tutun. gibi gibi...
şu ortamda yeni telefon almak çok riskli bir hareket. tasarrufa özen göstermelisiniz.
ille de alacaksanız tabiki 10
  • cliquot  (23.05.18 16:47:38 ~ 16:48:03)