[]

kart uzerinde ki çiçek

Bu kartın üzerinde yer alan cicekleri bulmaya çalışıyorum. ne diye aratsam çıkar sizce? www.imgim.com

Çok teşekkürler


 
Tam olarak aynısını bulabilir misiniz bilmiyorum ama floral frame diye arayınca yüzlercesi çıkıyor.


  • kobuzchu kiz  (17.05.18 16:04:04) 
ki birleşik


  • bizansa karsi memleket takimi  (17.05.18 16:29:15) 
www.freepik.com

buradan bakıyorum ben genelde. selection yazanlar ücretsiz olanlar.
ancak birebir aynısını arıyorsanız pinterest linkini paylaşabilirseniz bir ihtimal bulabilirim.

edit: biraz araştırdım, ücretli kart basan bir yerin tasarımı. o yüzden parasını verip template'ini almak bile mümkün değil :)
  • pokerface  (17.05.18 18:45:19 ~ 18:52:57) 
Çok teşekkürler


  • allanpoe  (17.05.18 20:48:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.