iphone kullananlara bir bakabilir mi?

bir erkek arkadaşım var 1 aydır birlikteyiz. Daha once telefonunda bir arkadaşlik uygulaması gördüm bildirimlerinden. "Ya onu kaldırmayi unuttum arka planda online oluyor" dedi ve kaldırdı uygulamayı.

Geçen gün youtubedan birşey açarken ayni uygulamayi tekrar gördüm. "Telefon kendini guncelledi program tekrar yüklenmiş" dedi. "Bak giriş yapılmamış" dedi gösterip.

Ben hic iphone kullanmadim. Kaldırdıginiz bir uygulama telefon kendini guncelleyince geri gelir mi acaba?

Kandırıyor. Yok öyle birşey.

  • valentinov  (15.05.18 00:47:23)
yalan soyluyor kizim. uyan, sutla onu.

  • tomcruise  (15.05.18 00:59:41)
@backgroundmain
Anlamadım. Telefon kendini guncelledi dedi sadece. Otomatik güncelleme gibi. Bu dediğin ozellikle kendisinin yapacağı birsey mi?

  • deryack  (15.05.18 01:00:53)
background man'in soyledigi su : telefonu tamamen silip tekrar yedekten yuklediyse uygulama geri gelir

ama guncelleme ile uygulama gelmez.
  • allanpoe  (15.05.18 01:03:20)
Sen bence bu elemanla ilişkini güncelle bacım. Yalan söylüyor.
Telefona format atmadıysa geri gelmez o uygulama.

  • ismira007  (15.05.18 02:14:44)
Uygulamaya giris yapilmamis ama. Yine de gozukur mu uygulamada? Konum almiyor cunku? Cikar mi karsi tarafta bu kisi de var diye?

  • c1b2k3  (15.05.18 09:54:58)
Sıkıntınız şu anladığım kadarıyla; hayatında ben varken bir arkadaşlık uygulamasından başka insanlar da arıyor, yani beni aldatma potansiyeline sahip diyorsunuz. Bunu yapması için tek bir uygulamaya mı ihtiyacı var peki? Sorun uygulama mı, erkek arkadaşınız mı? Karar verin bence.

  • deveyi diken adamin ta kendisi  (15.05.18 10:24:27)
+"Ya onu kaldırmayi unuttum arka planda online oluyor"
-kendimi ayni durumda dusunuyorum, eger kaldirmayi unuttuysam bildirimi gorunce kaldiririm

+"Telefon kendini guncelledi program tekrar yüklenmiş"
-cok kucuk ihtimal, telefona reset atacak da eski backup'tan gelecek de... yalan diyebiliriz.

arkadasinizin (erkek arkadas diyemiyorum) gozu disarda.
  • fakyoras  (15.05.18 10:27:09)
Telefon kendini güncelleyince silinen app niye geri gelsin ya??yalan söylüyor yalan!!

  • mehmed resad  (15.05.18 11:14:27)
eğer o uygulama varken yedek alıp sonra yedeği yüklediyse mümkün. benim de bu şekilde oldu çok. genelde format atmak yerine yedekten yeniden kur yapıyorum.

  • Tears of Devil  (15.05.18 12:10:52)
Yalan söylüyor, güncellemeyle bu dediği şey olmaz.

  • noluyo yaa  (15.05.18 12:40:41)
Yedekten derken senden bahsetmiş maalesef :)

  • marla is in my head  (15.05.18 13:24:59)