8 Mbps hızında internet kullanan var mı?

Evimde şuan yalnızca 8 Mbps hızında internet kullanabileceğim. 16 Mbps kullanıyordum ama artık desteklemiyormuş lokasyon. az önce yeniledim tahhüt mecburen. çok mu leş olur hız? 16 Mbps yine fena değildi de..

biz kotayı aşınca 8 e düşüyor, maalesef kötü. aslında YouTube vs. de donma olmuyor, ama genel olarak biraz yavaş kalıyor.

  • giovanne  (14.05.18 10:49:54)
benim ev konum itibariyle eski bir yazlık olduğu için hatlar eski, dolayısıyla maksimum 12 Mbps alabiliyordum testlerde. 12 Mbps'lik internet olmadığı için ve üste çıkamadıkları için mecburen 8 Mbps verdiler. bence iyiydi, tek sorun full hd filmleri izlerken önceden bi 5 dk bekliyordum, sonra şakır şakır izliyordum. ha birde download kısmında sıkıntı yaşıyordum ama dert olacak kadar büyük birşey değil. şimdi sistemde açık bulup 16 mbps e yükselttim 12 kullanabiliyorum, gözle görülür fark yok.

  • Tears of Devil  (14.05.18 10:53:57)
Ablamların interneti 8 mbps. Sosyal medyada gezinirken öyle sinir olacağınız bir yavaşlık yaşamazsınız. Hatta fark etmezsiniz bile. Üstteki arkadaşın dediği gibi film izlerken 2 3 dk düşük kalitede gösterebilir, donabilir. Biraz bekleyince yüklenir ve izlersiniz. Torrent vs kullanıyorsanız eğer sinirinizi bozabilir yavaşlık. Öteki durumda fark etmezsiniz bile

  • oekuklu  (14.05.18 11:24:28)
hocam 4 mbps akk'den sonra 1 mbps kullanıyorum. ölmedim yani.

  • neverlose  (14.05.18 13:07:43)
eğer gerçekten 8'i tam olarak veriyorlarsa sıkıntısız kullanırsınız. sadece oyunlarda 2-3 kişi aynı anda bağlandığında sorun oluyor. 1080p film izlemek isterseniz biraz sorun yaşarsınız ama 720p normal bir şekilde izleniyor.

  • golgi aygıtı  (14.05.18 15:33:23)
8mbit en hızlı hali ve akn olmasa da hep o hızda kullansam diyorum. Ortalama 20 dakikada 1gb'lık filmler indirebilmek bana yetiyor

  • fatih baker  (14.05.18 18:55:50)