Köpek yardım maması

Ya arkadaşlar bu CarrefourSAnın sattığı küçük tekli köpek mamaları var bir pati de sen uzat diye. Benim verdiğim hiçbir köpek yemedi bu mamayı. Skt de geçmemiş baktım. O kadar kötü mü cidden? Yoksa ben tripli köpeklere mi denk geliyorum? Bilginiz var mı?

sokak köpeklerinin kuru mama yediğini hiç görmedim, genelde kemik kemirip sosis yiyorlar.

  • evde liyakat kalmamis  (11.05.18 11:55:59)
önceki duyurularımdan belki beni bilirsiniz. orman beslemesine gidiyorum. köpeklerle aram iyidir. çok aç olmadıkları sürece mama yemiyorlar. çekirdekle karın doyurmak gibi geliyor onlara.. mesela biz üçgen sandviç veriyoruz, bir ısırıkla 5 sandviçi yiyorlar:)

  • suicides underground  (11.05.18 12:03:57)
yenilebilirlikleri iyi olmayan mamalar. ayrıca şunu söyleyeyim, o mamalar kg bazında çok pahalıya geliyor. böyle bir yardım isteğiniz varsa 15kglık büyük paket ve daha düzgün mama alıp istediğiniz zaman bir poşete doldurup verebilirsiniz.
carrefour fason ürettiriyor o mamaları. kim üretmiş mamayı? arkasında yazıyordur.

  • veritaslibertas  (11.05.18 12:08:28 ~ 12:09:02)
goody üretiyordu sanırım o mamaları, ve dünyanın en dandik maması olabilir. kediler de yemiyor birçok aromasını.

  • piremses  (15.05.18 15:47:37)