laptop alalım vol 2018

i5
500 + hdd
15 inç

+ özelliklerle 2500 altı laptop bulunur mu acaba

  • westblack  (04.05.18 21:19:34)
ekran karti onemli degil sanirim ama yine de az biraz ekran karti olsun derseniz;
www.hepsiburada.com

bunun bir tik alti ekran kartli olani;
www.hepsiburada.com

ekran karti ile hic isim olmaz derseniz direk tek oneri;
www.hepsiburada.com

fiyatlara bakmadim, @westblack'in onerdigi laptop un fiyati benim ayni modelden cok daha ucuz, karar verdiginizde fiyatlari bir kontrol edin.
  • pwnography  (04.05.18 21:28:26 ~ 21:30:23)
urun.n11.com
su guzelmis. hdd yi bosver ssd li al derim illa veri saklaman gerekiyorsa harici ile destek yap bence. ssd siz makina kullanma bu devirde.

  • bos gezenin bos ustasi  (04.05.18 22:26:23)
8 gb ram önemli bir kriter olurdu, ssd'siz olmasın mümkünse.
ben hp 15ay118nt kullanıyorum, performansından memnunum ama kablosuz ağ kartı dandik, bağlanması uzun sürüyor, arada nazlanıyor bağlanmıyor falan. onu muhtemelen düzgün bir şeyle değiştireceğim. onun dışında bir sorun yaşamadım bir senedir.

  • gkhncnzdgn  (05.05.18 00:12:52)