[]

yavru kedi besleme

1 - 1,5 aylık yavru kediler var. salam veriyorum bunlara zararı olur mu ? ya da kuru mama harici ne verebiliirm ?
 
aslında bebekler için olan kuru mamalardan vermeniz gerekir tersine başka bir şey vermemelisiniz.
ben salamın zararlı olacağını düşünüyorum. büyük kediler için bile zararlı bu tür ürünler. bir de bu kadar küçük olunca gelişimleri için gerekli besinleri içeren kuru mamalardan yemeleri gerekiyor.
bence değişiklik yapın.
yine düşündüm salam vücutları için çok ağır olabilir.
  • kaputt  (04.05.18 16:50:42 ~ 16:51:02) 
uygun bir kuru mamadan başka bir şey vermenize gerek yok.


  • veritaslibertas  (04.05.18 16:54:07) 
yavrular için yapılmış kuru mama +1


  • dedimmidemedimmi  (04.05.18 16:58:47) 
salam vermeyin, sindirimi zor olabilir. kuru mamayı da yiyemeyebilirler, konserve-yaş mama verebilirsiniz.

bir de süt tozu satılıyor kediler için, onu da suyla karıştırıp verebilirsiniz, çok küçükler çünkü.
  • contavolta  (04.05.18 17:00:35) 
yavru kediye cig et vermeyin. disleri varsa bebekler icin kuru mama var royal canin kitten falan. yoksa yas mama da olur. kedilere genel olarak cig et iyi degil parazit marazit durumlari var.


  • robokot  (04.05.18 19:08:30) 
Lütfen salam sosis vs vermeyin. Bimde satılan uygun fiyata bonfile var onu haşlayın minik minik doğrayın hatta azıcık suyu da olsun çok seviyorlar. Ben bimde satılan yaprak dönerden de veriyorum bazen ama yanında mutlaka su olmalı, susatıyor. Onun dışında jel mama da olur ama evde yapacağınız tavuk en azından sağlıklı olur.


  • mslny  (04.05.18 19:41:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.