pornhub videosunu yanlıslıkla facebook'ta paylaştım

napıyoduk şimdi?

Video sayfasının çıktısını alıp Zuckerberg'in ofisine gönderiyorsun. Onlar siliyorlar.

  • dissendium  (02.05.18 12:50:43)
dayılar şok, yeğenler ağlamaklı, halalar utanç içinde..

  • binder dandet  (02.05.18 12:52:21)
ama hangi pornhub videosu?
bunu bilmemiz gerekir ki ona göre yardımcı olalım değil mi?
geçmiş olsun ayrıca.
facebook'ta video silme butonu vardı diye hatırlıyorum ben. ben bıraktığımda oluyordu yani böyle şeyler.
  • attirmayin makedonun kafasini  (02.05.18 12:53:57)
video dursun biraz duvarda bence ani karar verip yanlış bi şey yapma

  • ssiradanbirigibi  (02.05.18 12:55:28)
@attırmayın makdeonun kafasını

hardlı mardlı bişiler işte.

(duyuruyu gönül işlerine alan modun kafası cosmos)
  • binder dandet  (02.05.18 12:55:51 ~ 12:57:18)
üst üste 5-10 tane daha paylaş. alakasız saçma sapan şeyler de paylaş.

sonra hepsini sil ve hesbaıma virüs bulaşmış sori de.

hadi bay.
  • elorelia  (02.05.18 12:57:49)
dükkanı kapatıp uruguay'a kaç. seni buralarda barındırmazlar.

  • Neill  (02.05.18 12:58:54)
"facebook hesabım hacklendi, lütfen tarafınıza gelen mesajları dikkate almayın ve istekleri kabul etmeyin" diye bir gönderi paylaşıyoruz, yerlerse tabi.

  • veritaslibertas  (02.05.18 13:02:16)
kafam yerinde değildi üzgünüm diye durum atın sjdjdjd

  • nice tnetennba  (02.05.18 13:20:24)
  • westblack  (02.05.18 14:13:37)
Aslında ne yapacağın şey seninle ilgili biraz, daha doğrusu çekindiğin kişilerin seni nasıl tanıdığıyla. Eğer mülayim efendi olarak tanınıyorsan inkar et, virüs mürüs yapıştır güzel taktik. Samimi kendi halinde tanıyorlarsa da videoyu sil bundan önce napıyorsun ona devam et.

Ben mesela paylaşmış olsaydım kimse garipsemezdi, ben millete sövmeyince garipsiyorlar ''noldu ya bi' problem mi var'' diye soranlar oluyor. Yani tamamen seninle ilgili, bir de bunların dışında porno izlemeyi bırak gerçekten, ben de dota2 oynamayı bırakayım daha temiz bir dünyaya açılalım. Şu hava da biraz açsın artık ankarada bulut var, penguenler de ölmesin.
  • mete kudur  (02.05.18 14:26:06 ~ 14:26:27)
Don't feed the troll

Adamin tum duyurulari boyle hatirlayalim
  • Traveller  (02.05.18 15:11:29)
@traveller

TTrole bak ya dontt feed the troll diyor. senden ala troll mu var?
  • binder dandet  (02.05.18 17:08:08)
lazer yazıcıyıla facebooku temizlemen lazım.

  • biravekahve  (02.05.18 17:09:44)
sil ve kulağının üstüne yat. açıklama, dert anlatma işine girersen hem daha çok göze batarsın hem de duymayan da duyar :D

  • air  (02.05.18 17:13:42)