Küçük tuvalet esnasında

Selam. Az önce çok afedersiniz küçük tuvaletimi yaparken hapşırık geldi. Zar zor savuşturdum. Ama korktum. Çok korktum. Neden. Çünkü böyle bir duruma hiç hazırlanmadığımı, haxırlıksız yakalanabileceğimi hissettim. Şimdi sorum şu. Ayakta küçük tuvaletimizi yaparken hapşırırsak, yani örneğin ben hapşırırsam jr brad basınçtan patlar mı. Çünkü küçük tuvaleti yaparken bir basınç pozitif ivme uyguluyoruz ona. Hapşırık esnasında ise bu uyguladığımız bu kuvvet neredeyse ışık hızına ulaşır. Bu bir tehlike yaratır mı. İyi akşamlar.

sanmıyorum. kalp bile duruyorsa o an muhtemelen anlık kesintiye uğrayabilir idrar. patlayacağını sanmıyorum :D

  • total paranoia  (27.04.18 22:58:18)
etrafa sağa sola üstüne başına sidik bulaştırmış olursun.

  • güneyli çocuk  (27.04.18 23:10:46)
tasarımını yapan önlemini almıştır

  • goodz  (27.04.18 23:19:50)
ooo benim başıma çok geldi. tam hapşırdığın sırada kesiliyo, sonra kaldığı yerden devam.

  • yeteramadenedimherseyi  (27.04.18 23:32:44)
hapşırık sırasında kesiliyor +1 :)

  • ergenpezeveng  (28.04.18 00:37:29)
Öksürünce acıyor da hapşırırken duruyordu sanki. Temiz elin tersiyle burna dokunarak hapşırığı erteleyebiliyoruz bir de.

  • taktikmaktikyokbambambam  (29.04.18 15:53:17)