Sevgiliden arkadaş

Olmaz biliyorum.

Her sabah öpüp uyandırdığınız, hemen hemen her tepkisini bildiğiniz birni kız ya da erkek, insanı hayatınızda tutmak için arkadaşı gbi davranabilirmisiniz ?

Bn yapamam denedim, olmadı ve bitti engel yedim.2.kere.

Çok merak ettim, yapabilen var mı ?!

olmuyor. cok zor. sacma sapan kiskanclik yapiyor taraflar bir gun, kiyamet kopuyor.

  • e haliyle  (25.04.18 21:00:25)
var, ve eski sevgiliden arkadaş da olur.

Hatta güzel de olur.

Bu yaklaşımda olan insanların(insanların çoğunluğunu temsil eder bu) temel problemleri sevgi türlerini ayırt edememeleri.

Bunu çözebildiğiniz zaman bitti gitti.

antreman konusu: arkadaşla sevgili arasındaki farklar nelerdir ? (buradan kendi kendinize evde çalışarak öğrenebilirsiniz)
  • mete kudur  (25.04.18 21:01:13)
Hayır.

  • i m cool with that  (25.04.18 21:01:46)
hayır asla. ha lisedeyken sevgili olduğum birkaç kişiyle arkadaş olarak devam ettim tabii çünkü aramızda öyle über süper bi' aşk yoktu ama yetişkin olarak aşık olduğum, çok sevdiğim hiçbir insanla ilişkimi sürdürmedim. hayatımdan tamamen çıkardım. çünkü terk edildim hep. dayanamam ben onu sürekli görmeye. sevgilim olarak bilmiş ve tanımışım ben... öyle olmayacaksa hiç olmasın, arkadaşım var zaten, gerek yok. ayrıca onu elimde tutmak istiyorsam sevgilim olduğu için tutmak istiyorumdur. sevgilim olmayacaksa nasıl "elimde tutmuş" olayım ki arkadaş kalarak?

  • der meister  (25.04.18 21:01:58)
@der miester aynıyız sanırım. Bende kaybeden ve elde tutulan taraftaydım. Yapamıyorum kahve içmeye gidiyouz, sivilcelerine falan dokunuyorum. Veya 10 15 saniyelik bakışmalar oluyor. Başkalarından bahsedip onlarda arkadaşım ciddi olursa soylerim falan diyordu. Her buluşmamızda mutlu sonu saymıyorum ve arkasından gelen okkalı mesajlar.. hala kulağımda.

Yok mu artıran ?
  • czn  (25.04.18 21:10:28)
(bkz: seinfeld)
elaine ve jerry.

  • eksi kedi  (25.04.18 21:23:02)
Karşı taafbteklif etti bende kabul ettim. Sonuç gri profil fotosu. @ardacani

  • czn  (25.04.18 21:51:17)
gerek yok.

ille de olunacaksa uzunca bi süre hiç görüşmedikten sonra tekrar görüşmeye başlamanız gerek. bazen o süre 3 ay bazen 3 sene bazen 15 sene olabilir.
  • washe  (25.04.18 21:57:15)
Bir şey hissetmediğim sürece olur. Ama içimde en ufak bir şey dahi kaldıysa olamam. Cunku arada kiskanabilirim falan, eziyet olur bana.

  • mojiziku  (26.04.18 00:11:19)
Çok zorlama.
Arkadaş gibi dediğinize göre hala hisleriniz var. Çok büyük bir kötülük yapmış olmursunuz kendinize, yapmayın.

  • pike  (26.04.18 00:47:48)
Ben yanlış anlamışım. Hiç olmadı, olmasına da gerek yok bence.

  • roket adam  (26.04.18 01:05:12)
Bir denedik olmadı zaten. Ailem ile görüşmeye devam etmek istiyor kendisi.. biz arkadaşça denedik hep sevgiliye bağlıyorız. Kimseye bağlanmak istemeyen bi tip, sevmiyorum diyor. Engelledikten sonra bile kaldı yanımda sonra beni suçladı.. her beraberlik suçlama getiriryor. Sıkıntılı bi iş.

En son yine engelledi işte.
  • czn  (26.04.18 01:44:19)
İlk defa en durağan dönemindeyim. Bir tarafım o diyor ama o oldukça o bi yerde patlama yapıyor. Misal 4 kez bize geldi 4 ünden sonra yok sen sevgili gbi oluyorsun diye beni suçladı.. tuhaf şeyler. Benm gbi olan var mı? Ucu nereye çıkıyor merak ettim..

  • czn  (26.04.18 01:46:46)
Dün whatsupptan sonra twitterdan da engellemiş. O takibi bırakmıştı arada yazışıyoduk oradan da. 2. Enngelleme de bn hiç bişey yazmadım, bi baktım engellemiş..

  • czn  (26.04.18 07:46:06)