Tavsiye pc bilgisayar oyunu (cod türevi hariç)

arkadaşlar performanslı bir laptop aldım bunu hayvani oyunlarda denemek istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

ama codwwii deluxe edition tarzı olmasın bunu indirdim 50 gb civarı ama paso aynı şeyler vur kır öldür. ben daha çok gerçekçi şeyler istiyorum ve çok gb tutmayacak. mesela eskiden gta vardı 3-2 gb dı 8-10 sene önce manyak gerçekçiydi. eurotruck similator tarzı şeyler de olabilir.

Önerileriniz nelerdir?

Watch dogs?

  • westblack  (25.04.18 16:04:27)
watch dogs'ta da aynı şeyleri yapıp duruyorsun. ikincisini oynamadım ama ilki tamamen loop.

the talos principle
BeamNG.drive

olabilir. hem az yer kaplasın hem de gta gibi olsun biraz fantastik bi istek artık :)
  • washe  (25.04.18 16:17:57)
dostlar boyut az olsun derken yani 40-50 gb nedir yahu? watch dogs2 ye bakacağım.

the talos principle baktım çok sarmadı
BeamNG.drive hoşuma gidebilir.

anladım ki ben daha çok simülasyon tarzı şeyler seviyorum. teşekkürler. başka önerisi olan varsa alabilirim.
  • bestman777  (25.04.18 16:47:33)
far cry 5 çıktı, ortamlara da düştü. açık dünya, güzel sistem istiyor, ultra oynayayım dersen görürsün sistemin nasılmış. repacklaeri 15gb falan.

  • hasmetizm 2046  (25.04.18 16:54:51)
dostum sağol öyle kasacak frostpunk vs sarmıyor beni kafa yormak istemiyorum aslında simülasyon tarzı istiyorum canavar bilgisayardan zevk alayım görüntüler manzaralar vs

  • bestman777  (25.04.18 16:57:11)
far cry 5 güzele benziyor tşk

  • bestman777  (25.04.18 16:59:53)