Don giyme kriteriniz

Camasir suyundan, deterjandan dolayi rengi ala-bula olmus donu giyer misiniz yoksa cope mi atarsiniz? Giydinigiz donlarin rengi canli mu olur daima yoksa yarisi soluk falan mi?
Sorulmadan soyleyeyim, derdim kalmadi.

çok sevişgen bir hayatım olmadığından yırtık,pırtık olmadığı sürece giyerim.lastiği falan çok gevşeyince,kıçımdan düşmeye başlayınca atıyorum.
bi de halı sahaya giderken düzngün olanlardan giymeye çalışıyorum.

  • high hopes of the sozluk  (13.04.18 16:36:17)
Don dediğin rengiyle, dokusuyla, kokusuyla temiz ve canlı olmalı. Eskimiş donları direkt çöpe atarım. Hiç acımam.

  • dissendium  (13.04.18 16:38:39)
prensip olarak don giymiyorum.

  • elorelia  (13.04.18 16:41:31)
güzel don giymekten mutlu oluyorum. o yüzden rengi solan eski don giymem çöpe atarım.

  • sir gawain  (13.04.18 16:44:08)
Ev donumla dışarı donum ayrı benim o konuda hassasim (:

  • Ufuk  (13.04.18 16:47:30)
Don jilet gibi olmali

  • all girls dream  (13.04.18 16:50:31)
benim donları hanım alıyor, eskiyenleri de o atıyor. atmayınca da kavga çıkıyor. o sebep bizde son sözü ben söylüyorum: "tamam karıcım" :))

  • hosein  (13.04.18 17:06:34)
eskidigini dusunursem atarim. don bu ya ne aciyacagim.

  • kuehles blondes  (13.04.18 17:09:55)
Temiz olduğu sürece eskimiş, pörsümüş vs olmasına pek aldırmam ama alabula olmuş donu da giymem muhtemelen. Belli olmuyor zira, nadir de olsa akşam eve gideyim yatayım diye düşünüp de akşam yatakta iki kişi yatarken bulabiliyor insan kendini. Önceden planlı bir durum varsa daha güzellerini seçerim tabii.

  • skooma  (13.04.18 17:17:58 ~ 17:18:37)
donun tanesine servet veriyorsam, yırtılana kadar giyerim. soluk moluk farketmez. konforu asla bitmez.

  • cliquot  (13.04.18 17:19:05)
benzeri başıma geldi. boxer ile donları aynı makineye attım. beyaz donlar oldu mu kırmızımsı turuncumsu donlar :D

sporda giyiyorum onları rahat oluyor :)))
  • false pretension  (13.04.18 17:25:20)
güzel don rahat dondur.
eskimiş donlarımı da tozbezi yapıyorum.
hatta bir tanesini ayakkabı silmek için su saatinin yanına koydum.
inşalla sayaç okuyan kişi bundan bir meşaz çıkarmaz.
gerçi erkeğim, sıkıntı yok.
  • titiraprap  (13.04.18 17:28:12 ~ 17:48:11)
yav don bu. erimediği, götten düşmediği müddetçe giyerim.

  • nice tnetennba  (13.04.18 18:07:06)
kumaşı esnek penye olacak, ama giydikten sonra gevşemeyecek, esnek dediysem de öyle lastik gibi fazla sünmeyecek.

bu şartları sağladıktan sonra rengine bakmam, eriyip yırtılana kadar giyerim.

i.hizliresim.com

şurda adamın üstündeki gibi olan donlarımı sadece gece yatarken giyerim, dışarı giymem. ama atmaya da kıyamam.
  • kibritsuyu  (13.04.18 18:30:21 ~ 18:31:24)