Cabrio araba?

Sizce istanbul'da cabrio araba alınır mı? Eksileri neler olur acaba, kullanan varsa dinlemek isterim. a180 yerine bmw 2 cabrio almak gibi bi çılgınlık yapasım var ama kararsızım.

Not: Ayda 600-700 km. yapıyorum genelde.

İki kere cabrio araba kullandım, ikisi de üstü kapalı olsa bile çok gürültülü ve konforsuzdu (MX5 ve CC207).

Bunun dışında araç eskidikçe açılır tavan ile ilgili sorunlar çıkıyor kendine has, sızdırmazlık veya açılır mekanizma gibi, ama bunları biliyorsundur herhalde.

Maddi olarak al-satta daha fazla kaybettirir, hemen satamayabilirsin. Bunlar senin için önemli değilse neden olmasın.
  • burfak  (12.04.18 16:09:35)
Cabrio’ya hazir degilim a180 al bence :p

  • yuzır  (12.04.18 16:37:07)
cabrio bence tek araba olarak alinmaz. 2., 3. araba olur, haftasonu cikarip gezdirilir, garaja konur tekrar. cabrio alacaksan a180i satma.

istanbul'da arkadasin z4u ile gezmistik bayagi zamaninda ama ailedeki 4. araba idi. birde cok dikkat cekiyor, ilgi manyagi degilsen zor is. ben istemem acikcasi.
  • cooperr  (12.04.18 22:48:53 ~ 22:49:12)