laptoptan diğer bilgisayara görüntü yansıtma

hp laptop var
dell monitör kasa tek parça dokunmatik ekranlı pc var

laptopun ekranını diğerine nasıl yansıtabilirim.
hdmi kablosu da var elimde hdmi'den olursa.
seçeneklerden yansıtı seçiyorum hiçbir şey olmuyor.

olmaz öyle. dell monitör kasa dediğin hdmi çıkış sağlıyordur sadece.

  • sutlu nescafe  (05.04.18 15:15:00)
Laptopun harici bir çıkışı vardır, o kolay. Peki diğer ekran (pc)'nin harici görüntü girişi var mı?

  • John Bloor  (05.04.18 17:01:54)
@sutlu nescafe @john bloor - hdmi in ve hdmi out var evet

  • dunden beri dimdik  (05.04.18 17:22:17)
@thereisnospoo win+p den seçiyorum aan ekran bir kararıyor geri aydınlanıyor dell makinada hiç hareket yok

  • dunden beri dimdik  (05.04.18 17:23:06)
birinden diğerine team viewer gibi uygulamalarla bağlan.

  • washe  (05.04.18 17:23:44)
@washe o işi sevmiyorum mümkünse böyle kabloyla direkt olsun istiyorum.

  • dunden beri dimdik  (05.04.18 17:26:45)
sorun çözüldü. dell'de hdmi kabloyu in girişine bağladıktan sonra üzerindeki düğmelerden hdmi seçeneğini aktifleştirmek gerekiyormuş. (hdmi/pc seçenekleri var. pc kendi görüntüsü hdmi dışardan gelen) bu kadar basitmiş aslında.

  • dunden beri dimdik  (09.04.18 10:03:39)