[]

Kullanılmış ayakkabı iade ve değişimi

Selamlar,

Yaklaşık 3 hafta önce Karşıyaka çarşı girişindeki Yalıspor'dan Nike Mercurial Superfly VI adlı kramponu aldım. 2-3 maç halısaha maçında giydim fakat ayakkabıyı kullandıkça ayaklarım şişmeye başladı. Ayakkabı tabanı çok sert, ayakkabının yüzeyleri çok ince ve çorap kısmından dolayı bilek kısmı esnemediğinden ayaklara ve bileğe çok yük biniyor. 1-2 gün önemsemedim fakat değiştirmeye karar verdim. Şimdi kullanılmış olmasından dolayı muhtemelen yanaşmayacaklar bu işe. Ama bunu bir şekilde iade etmem lazım. Başından böyle bir şey geçen var mıdır, önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler

 
nike'a inceletmeye gönderebilirsin yine de. çok bir şey çıkmaz ama.


  • 111111  (05.04.18 12:28:14) 
sizin 2-3 hafta kullandığınız ayakkabıyı başka birisi giyemeyeceğine göre iade edemezsiniz. adamlar niye ilk seferinde getirmedin diye sorarlar, önemseseydin derler.


  • dedimmidemedimmi  (05.04.18 12:28:54 ~ 12:29:41) 
Zebramo veya letgoda bıraz uyguna satabilirsin.Kullanılmıs ayakkabılarda satılıyor


  • ırene adler  (05.04.18 12:33:08) 
ayakkabıdan kaynaklanan bir durum varsa (3 haftada yırtılma, sökülme, yıpranma vs.) değiştirirler. 3 ay giyip iade etmişliğim var.


  • naksidil  (05.04.18 12:46:16) 
Güzelce temizle ver gitsin çakmazlar.


  • i was made for you  (05.04.18 12:58:38) 
amerika’da 14 güne kadar alıyorlardı sanırım, beğenmemek bile yeterli bir sebep. yani teoride ve pratikte mümkün.

en iyisi ayakkabıyı temiz bir şekilde götürüp durumu açıklamak. almazlarsa da almazlar.
  • cedex  (05.04.18 13:16:16) 
Müşteri memnuniyet politikalarına kalmış bir mesele. Dükkandan satışlarda mal ayıplı değilse geri almak zorunda değiller. Yine de bir sorun.


  • espandon  (05.04.18 20:51:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.