[]

Thelma izlemiş olanlara soru (SPOILER İÇERİR)

-----spoiler----
-----spoiler----
-----spoiler----
-----spoiler----
-----spoiler----

Filmin sonunda Thelma'nın aşık olduğu Anja geliyor ve öpüşüyorlar ve mutlu mesut uzaklaşıyorlar. Anlamadığım kısım şurası; Thelma babasının dediğine göre "bir şeyi çok isterse ve hissederse yapabilir". Kardeşini kaybetmesi, lezbiyenliği inandırıldığı şeylere aykırı bulduğu için Anja'ya zarar vermesi vs gibi...peki gerçekten Anja Thelma'ya aşık oluyor mu yoksa Thelma böyle istediği için Anja'yı aslında kendine aşık ettiriyor?

 
thelma böyle istediği için kendine aşık hissettiriyor. zaten suçluluk duymasının sebebi de o, benim yüzümden yok oldu diye üzülüyor. tam nerede hatırlamıyorum ama hızlı flashback yapılan bir sahne vardı sona doğru, tanıştıkları andan yok olduğu ana kadar gösteriyor, olan her şeyin aslında thelma sebebiyle geliştiğini anlatmaya çalışıyordu. anja'nın gerçekten aşık olduğunu düşündüren bir arada bırakma sekansı hatırlamıyorum.


  • Bruce  (03.04.18 21:39:48) 
bruce +1
anja durdurk yerde birden thelma'ya aşık oldu. bu da thelma'nın yaptığını gösteriyor.

  • dedimmidemedimmi  (04.04.18 10:26:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.