[]

İstanbul'da kardiyak emar

Merhaba arkadaşlar,

Kardiyak emar makinesinin İstanbul'da hangi devlet hastanelerinde bulunuyor acaba?

Bir arkadaşım kızının bu makineye girmesi gerekiyor. Özel hastanelerde en az 1400 lira ödeme yapmak gerekiyormuş.

Bir ihtimal devlet hastanelerinde varsa dedik...

Şimdiden teşekkürler

 
Kardiyak mr ayrı bir makina değil. Özel bir çekim tekniği olan bir görüntüleme. Muhtemelen devlet hastanelerinde bununla ulaşabilecek radyolog olmayabilir Çapa, marmara ve cerrahpaşaya gidip radyoloji bölümü ile görüşüp sorabilirler. Özel hastanelerde de yaparım diyene çok güvenmemek lazım. Ne için çekilmesi gerekiyormuş kardiyak mr'ın? Talasemisimi var hastanın?


  • curukturpkokusu  (31.03.18 21:20:33) 
www.lifemed.com.tr

burada sgk geçiyor dolayısıyla baya uyguna geliyor fiyatlar. devlette bulamazsanız buraya sorun
  • oscar  (31.03.18 21:20:40) 
Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde vardı sanki, yanlış hatırlamıyorsam.


  • glutamin  (31.03.18 23:52:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.