[]

internet servsi sağlayıcı

İlk kez abone olacağım tv veya internet aboneliğim yok hiç bir servis sağlayıcıda. tv ve internet olarak önerebileceğiniz servis sağlayıcıları nelerdir? binada fiber altyapı mevcut.
 
üyelik değil iptal koşullarına bak. özellikle superonline mafya, dikkat et.


  • slhmlr  (30.03.18 11:33:46) 
kablonet'ten memnunum. ara ara internette yavaşlamalar falan oluyor ama aradığımda müşteri hizmetleri gün içerisinde geliyor. tv+internet paketleri var, fiyatları da makul.


  • contavolta  (30.03.18 11:57:06) 
Kablo tv var ise süper olur.
Binada fiber var demişsin ama mesela fiber kimin ?
Bende Türk Telekomun fiberi var superonline kullanmıyor onu.
  • infernalcadre  (30.03.18 13:25:34) 
kablonet'ten cok memnundum f/p


  • toua tokuchi  (30.03.18 13:35:07) 
internet için kendine en uygun paketi seç.
tv'ye üye olma. bir tane receiver al ve uydudan izle veya onu da yapma direkt olarak bir amazon fire veya benzer kutu al.

en son maç dışında ne zaman tv izledim bilmiyorum. eşim bile izlediği dizileri artık mutfakta android tv box üzerinden izliyor istediği zaman.
  • teritori  (30.03.18 14:29:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.