Skyscanner gibi ama daha süper site

Skyscanner gibi bir site arıyorum ama seyahat günleri üzerinden arama yapabilmek istiyorum, var mı böyle bişey?

Açıklayayım
Mesela skyscanner ile şöyle arama yapıyorum ben,
İstanbuldan her yöne, atıyorum nisan ayına bakıyorum, o ay boyunca nereye uygun bilet olduğunu görmek için. Böyle arayınca da örneğin Belgrad'a 500 liraya bilet çıktı diyelim.
Açıp bir bakıyorum o Belgrad'a, cuma git-pazar gel şeklinde almak istesen 1000 lira ama haftaların bir tanesinde ucube gibi pazartesi gidip, perşembe dönme bileti 500 liraya denk gelmiş. Bu tarz sonuç çalışan insanı çok yanıltıyor, can sıkıyor.

Ben istiyorum ki cuma git, pazar dön biletleri nereye, ne kadara var diye bakabileyim. Nasıl bakarım ben buna?

Google'in var bu tarz bir hizmeti ama tam dediklerinizi karsilar mi bilmiyorum. Bir inceleyin.
www.google.com

  • veritaslibertas  (14.03.18 20:49:38)