[]

Paralel park

Nasıl becerdiniz ya. Acayip stres oluyorum sınav sürecinde. Nasıl geçecez bu ehliyet sınavını?
 
yeni sınav sisteminde nasıl sınav yapıyorlar bilmiyorum da bildiğin şu videodakinin aynısı işte.www.youtube.com aslında çok kolay. Biraz pratik gerekiyor o kadar. Önemli nokta geri geri gelmeden önce öndeki arabanın ayna hizasına kadar gelmek bu sırada da direksiyonu çevirebilecek yani arabanın arkasını oraya sokabilecek kadar yan alan bırakmak.


  • AlsterWasser  (13.03.18 22:37:25) 
bizim kurs öğretirken arabalarda tekerlek üzerine ufak bi lamba yapıştırmıştı, tam sağ yapıp geri geri giderken o lamba kaldırımın birleşme yerine gelince dur ve sol yap diye kodlamıştı. Sınavda müfettiş görüp çıkardı(gerçi yıllardır bunu yaptıklarını ve ilk kez sorun çıktığını söyledi) ama yine de ortalama olarak kafamda o lambanın olduğu yeri kaldırıma oranlayıp halletmiştim. Sizin arabalarda yok muydu bu?


  • nundu  (13.03.18 23:19:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.