İletinin bir kopyasını sunucuda bırak (Outlook 2016)

Arkadaslar selamlar,

Outlook 2016'da bu ayari bulamadim. Normalde ben sunucuda kopya birakmiyorum ve server'dan da mesaji 1 gun icerisinde sil diyorum ki server sismesin, maillerim outlook'ta arsivlensin. Eski bilgisayarlarimda bu ayar hep boyle idi.

Yeni is bilgisayarimda office 2016 kurulu ve ben bu ayarin nerede oldugunu bulamadim. Advanced seceneginde asagidaki gibi kutucuk aciliyor.

666kb.com paint uzerinden gormek istedigim ekran ve gordugum ekran gibi bir gorsel hazirlamaya calistim.

1- Office 2016'da bu ayar baska yerde mi?
2- Baska yerde degilse bu yeni kutucukta hangilerini isaretlemeliyim?
3- Gayem su; iletinin bir kopyasi sunucuda kalsin istemiyorum, sunucu 1 veya 2 gun icerisinde temizlensin, mail sadece outlook'ta dursun ve outlook'ta arsivlensin.
4- Bu kutucuklardan hangilerini isaretlemem gerekir bu durumda?

Tesekkurler.

imap seçmişsin. 2. resim pop3.

  • rhan  (13.03.18 15:17:33)