oyun oynayanlara sorum var

çok merak ettim, yanıt verenlere şimdiden teşekkürler. oyun alırken ya da oyun içi alışveriş yaparken; hangi opsiyonla ödeme yapıyorsunuz?

kredi kartı / ön ödemeli kart (ininal vs) / pin ile ödeme / mobil ödeme

Kredi kartı

Çoook eskiden kredi kartım yokken lisede falan bi iki kez mobil ödeme yapmistim bazi online oyunlar için ama büyük meblalar da değildi zaten
  • nundu  (09.03.18 16:30:38)
kredi kartı.

  • ketcapli dondurma  (09.03.18 16:30:51)
Kredi Kartı

  • gozu acik sevisen yahudi  (09.03.18 16:34:13)
oyun içi alışveriş hiç yapmadım. oyun satın alırken steam ve google play'i kullandım şimdiye kadar. onda da kredi kartımı kullanıyorum. online alışverişe kapalıdır normalde. bişey alacağım zaman internet bankacılığından girip açıp alıp tekrar kapatıyorum.

  • golgi aygıtı  (09.03.18 16:34:46)
Ön ödemeli kartla alışveriş yapıyorum. Sadece Steam'den oyun almak için kullanıyorum.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (09.03.18 16:41:50)
bankamatik kartıyla yapıyorum ben, ön ödemeli oluyor sanırsam o da.

  • hosein  (09.03.18 16:42:54)
kredi kartı

  • yavru tosun  (09.03.18 16:44:24)
Steam ve kredi kartı.

  • kanzukunyedigidurum  (10.03.18 02:00:14)