[]

Keten nevresim kullanan var mı?

Ütüye gerek kalmasın diye pamuk saten nevresim almaya dikkat ederdim hep, fakat keten takımlara da gözüm takılmaya başladı son zamanlarda. Fakat çok kırışıyor olması canımı sıkar mı acaba? Bloglardaki, pinterestteki görsellerde hiç ütülenmeden, kırışık haliyle kullanılıyor gibiler ama bilemedim?
 
benim canımı sıktı, bence almayın :/


  • 111111  (08.03.18 18:10:21) 
markasına, cinsine göre değişiyor.
bazısının kırışığı yatağa geçirdikten sonra biraz açılıyor.
evde eskilerden kalma bir pres ütü varsa, onunla şöyle bir ütüleyebilirsiniz.
ama sıfır kırışıksız olması zor tabii.
ben çok seviyorum keten nevresimle uyumayı.
o yüzden kırışığa, buruşuğa katlanıyorum.
  • blatta hiberna  (08.03.18 18:48:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.