[]

Lazer epilasyon

Kızlar merhaba, bir çılgınlık yapıp az önce bir yerle full + full paket anlaştım. Ben ki arkadaşlarım arasında tek yaptırmayandım. Yalnız merak ediyorum orada tabii ki her şey için çok olumlu konuştular ama benim zaten doğru düzgün kılım yok. Mesela alt bacağımda hiçbir şey yok normalde ama pakete dahil o da. Olan da hem ince hem açık ve de üstüne tenim buğday. Pek de umutlu değilim bu açıdan duyduklarıma göre. Buzlu bir şeymiş unuttum ismini, acı yok falan dediler. 2 gün sonra başlıyor. Korktum biraz ama daha çok utandım:DD Sizce nolur bende bu işe yarar mı?
Teşekkür ederim. 
ödeme yaptın mı? keşke full+full anlaşmak yerine seans başı ödeme şeklinde anlaşsaydın. çünkü bazı ten ve kıl tiplerinde işe yaramıyor. açık renk tüyleri görmüyormuş zaten lazer.


  • elorelia  (08.03.18 16:04:05) 
pek işe yaramaz gibi geldi bana ama ondan öte pek ihtiyacın yokmuş gibi geldi. keşke benim de ihtiyacım olmasa. boşuna iş çıkarmış olabilirsin kendine :/

bir de acımıyor diyişleri yalan, acıyacak tabi ki, ama çok acımıyor.
  • 111111  (08.03.18 16:04:45) 
bence de acımıyor. ayrıca açık renkli tüyleri gerçekten almaz.


  • kenarortay  (08.03.18 16:36:16) 
Neden ihtiyacin olmayan yerlerin icin anlastin ki?
Sadece koltuk alti icin filan anlasabilirdin ya da seans basina iste. Hatali is yapmissin gibi geldi.

  • kuehles blondes  (08.03.18 16:38:09) 
Hangi tür bir makineleri varmış? Alexandrite ise çok ince tüyleri görmüyormuş diye duydum ama sonucu bilmiyorum. Bende aşamanın ortasındayım. Acımıyor diyene inanmayın acayip acıyor. Ağdadan bile kötü, ben neredeyse ağlıyordum.
Fakat diode lazer ise daha az acıyor. İnce tüyleri de görüyormuş diye duydum. Ben bacaklarımda bundan satın aldım. Bakalım onun sonucu ne olacak.

  • kismisolungac  (08.03.18 16:57:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.