[]

iyi çeken sağlam vdsl modem tavsiyeniz var mı?

ucuz da olsun :)
 
bana da lazım..


  • kronik  (08.03.18 12:02:15) 
diğer herhangi bir modemden ciddi seviyede daha iyi çeken bi modem yok gençler öncelikle bunu bilin. sadece kötü çeken modem var. çünkü modemlerin sinyal güçleri belirli standartlara göre sınırlandırılıyor. birçok modemin kutusunda kocaman kocaman çekim alanı çok çok iyi yazarlar ama görmesi zor olan kıyısında köşesinde ise;

Maximum wireless signal rate derived from IEEE Standard 802.11 specifications.

yazar.

fiyat vermediğine göre bütçe sınırı yok demek ki.

www.asus.com

şunu alabilirsin. kendi vdsl modemini köprü moduna alıp bi ethernet kablosuyla buna bağlayıp dsl kullanıcı adı ve şifeni buna girip kullanabilirsin. şimdiden hayırlı olsun.
  • washe  (08.03.18 12:45:36) 
Yakın zamanda Superonline'dan Turk Telekom'a geçtim. Superonline'ın verdiği Huawei DSL sinyalini zor alıyor, arada kopuyordu. Telekom'un verdiği TP-Link bu konuda çok iyi ancak WiFi sinyali çok zayıf. Huawei'nin %50 sinyal gücü verdiği yerde çekmiyor.


  • zombi  (08.03.18 13:46:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.