Kız arkadaşım beni param için mi kullanıyor?

Merhabalar ekşi duyuru sakinleri.

Şimdi benim üniversite 3. sınıfa giden bir kız arkadaşım var, ailesinden ayrı yaşıyor ev arkadaşıyla. Haftasonları vs devamlı beraber takılıyoruz.

Cafelerde mekanlarda şurda burada hesabı zaten hep ben ödüyorum çalıştığım için, o zaten daha öğrenci, herhangi bir geliri yok. Bu kısmı o yüzden sıkıntı yapmıyorum da, ne zaman beraber bir avm'ye gitsek mağazalara girmek istiyor. Beğendiği bir giysi olduğunda bunu alayım mı diye sormak yerine hep bunu alalım mı, beğendin mi şeklinde soruyor bana. Ben de alalım diyince hesabı ben ödüyorum kasada. Bu şekilde birkaç aydır tüm giyim kuşamını da ben karşılamaya başladım iç çamaşırı ve makyaj malzemeleri de dahil olmak üzere. Bir de mağazada saatlerce giysi giyip çıkarmasını beklemek de ayrı bir can sıkıntısı...

Ara ara bu duruma canım sıkılıyordu da kırmamak için yorum yapmıyordum. En son baktım aylık masraf 4 haneli rakamlara ulaşıyor, kızgınlıkla dedim ki en iyisi ben senin hesabına 1000 lira yatırayım her ay, sen kendin yap harcamalarını, en azından mağaza önünde beklemek zorunda kalmam dedim.

Ben o şekilde tepki verince kız yaptığı hatayı farkeder diye umuyordum ama tamam olur diye cevap verdi bana sanki kızarak söylememişim gibi... Mart ayı için 1000 lira hesabına yatırdık geçen bankamatikten. Her ay düzenli olarak bu parayı yatıracağım, o da beni mağazalara sokmayacak beraber buluştuğumuzda, cafe sinema vs takılacağız sonra evine bırakacağım. O alışverişlerini daha sonra yapacak...

Şimdi böyle saçma sapan bir duruma sokmuş oldum kendimi. Aramız da süper, bensiz yapamıyor kız, sarılıp uyuyoruz saatlerce. Öyle beni sevmiyormuş gibi bir sinyal de hiç almadım şimdiye kadar ama bu para mevzusu çok canımı sıkıyor. Bu kız şimdi param için kullanıyor sayılmaz değil mi?

Sayılmaz canımmmm hiç sayılır mı?
Aynen devam et. Ama 1000 yetmeyebilir kıza, biraz arttır. Elini korkak alıştırma.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (07.03.18 20:16:34)
Bensiz yapamıyor kız demişsin ya bende olsam sensiz yapamazdım :) Koşarak uzaklaş kardeşim.

  • Son Müzakereci  (07.03.18 20:18:07)
yahu güldüm trollük mü yapıyorsun gerçek mi anlayamadım valla.

Tabi ki kullanıyor 2 ay sonra 1 gün geciktir parayı bak neler söylüyor.
  • basond  (07.03.18 20:21:13)
bence troll.

  • yavru tosun  (07.03.18 20:23:10)
Serin hikaye kardes.
Ama bence ona 20-25 gibi gitmesi lazim.

  • kuehles blondes  (07.03.18 20:25:31)
akbil ve sodexo da verseydin, yapmışken tam yap karşim, nasıl sevgilisin, kınıyorum seni

  • her giriste sifresini unutan adam  (07.03.18 20:25:34)
paran için kullanmıyor paran için seviyor o yüzden sevmiyormuş gibi sinyal alamıyorsun. para yedirmeyi kes bi de öyle bak.

  • acımasız gerçekler  (07.03.18 20:27:08)
evlenince bunu her erkek yapıyor eheh

  • kveldulv  (07.03.18 20:27:19)
yol yemek ssk performansa bağlı primde ver. bunlar olmadan çok durmaz o sende.

  • Jimmy McNulty  (07.03.18 20:27:57)
Ayrıl coco.
Yok bu o değilmiş pardon.

  • veritaslibertas  (07.03.18 20:29:37)
  • Jimmy McNulty  (07.03.18 20:30:39)
Erkek halimle gerekirse kızdan ayrılırsan ben sevgilin olurum diyorum.

  • ismira007  (07.03.18 20:40:07)
Kullanmak ne az kelime resmen enayi yerine koyuyor.

  • kirmizipilotkalem  (07.03.18 20:49:45)
"bende olsam sensiz yapamazdım :) " +1500

Hahahah iyi güldüm valla ya :)
  • noluyo yaa  (07.03.18 20:53:31)
Gerçekten gökten akıl mantık yağsa şemsiye açacak tip var sizde. Böyle devam.

  • elorelia  (07.03.18 21:05:16)
Ne hayatlar var be.Birak kiyafet aldirmayi 100 tl borc isteyemem sevgilimden. Baskan arada evlilik yok bisi yok,napiyonuz siz ya? Hadi arada hediye babında bişiler alırsın da bu baa abartı olmuş.Yavastan kes bakalim muslugu sevgi devam etcek mi?

  • ırene adler  (07.03.18 21:13:51)
Ayda 1000 1000 arabaya girsin kız, dökülen paraya acıdım valla

  • cabiday  (07.03.18 21:16:01)
Ahaha aynen devam. Şu durumda her şey müstahak görünüyor.

  • i m cool with that  (07.03.18 21:29:13)
ah benim saf hemcinsim.

doğru tahmin etmişsin. seni kullanıyor. zaman kaybediyorsun.
  • tomcruise  (07.03.18 21:31:51)
kızla alışverişe çıkmayınca arkadaşlarıyla çıkacak büyük ihtimalle çünkü başkasından fikir almadan alışveriş yapamıyor anladığım kadarıyla.. bu durumda yanında hesabı ödeyecek biri olmadığı için yediğini, içtiğini kendi ödeyecek. üstüne alışveriş de eklenince 1000 lira yetmez. maaşa, harçlığa, kızın aylık kullanma bedeli neyse adı işte ona 1000 lira + yemek şeklinde düzenleme yap bence.

  • ontheroad  (07.03.18 21:41:17 ~ 21:41:44)
Yol harcırahı ve aylık setcard da yükle sen de onu elemanın olarak kullan. Maaş boşa gitmesin :)))

  • nihilanth  (07.03.18 21:48:34)
Hayır be, nerden çıkartıyorsun böyle şeyleri. Ritüel ilişki süreçleri hep bunlar herkes bu yollardan geçti. Ne ayıp şey bunları konuşmak.

  • mete kudur  (07.03.18 22:06:06 ~ 22:10:08)
aliexpressten çinli getirirsin direkt.

  • binder dandet  (07.03.18 22:20:36)
sigortasını ödemeyi unutma dostum

  • nrmnm  (07.03.18 22:23:17)
Muamelem iyi degildir herhalde emin degilim ama kiz arkadasiniz olarak nisan basi baslayabilirim.

  • allah yazdiysa bozsun  (07.03.18 22:23:54)
Merhaba. Aylık geliriniz ne kadar? Bir noktada bu da önemli. 50bin mi 2200mü?

Kız kötü niyetli o kesin ama acaba ne kadar kötü niyetli?
  • zunkatsar  (07.03.18 22:40:29)
Ben hesabı ödemeye yanaşmayan hatunla yollarımı direkt ayırıyorum

  • all girls dream  (07.03.18 23:12:44)
süpersin dostum. sigortasını yatırmayı ve araba kiralamayı unutma. ayrıca bireysel emeklilik hesabı aç ve her ay düzenli olarak para yatır.

trolse komik, gercekse daha komik :)
  • tabudeviren  (08.03.18 10:45:24 ~ 10:48:26)
tüh sigortasını unutma demeye gelmiştim benden önce yapmışlar espiriyi :(

Sen de bana aylık bin lira bağlasan ben de seni seviyormuş gibi davranırım.
  • kablelvuku  (08.03.18 11:12:49)
yol+yemek var bi de sigortasını yap tamam olsun. :)))

  • naksidil  (08.03.18 11:20:37)
trolse komik, gerçekse daha komik cidden.. vay arkadaş..

  • harekatamiri  (08.03.18 11:53:31)
aylık 1000 tl'ye sarılıp uyumak fazla değil bence.

  • for day to break  (08.03.18 12:22:41)
Agir troll.

  • chitosan  (08.03.18 12:44:29)
düşündüm de yok troll mu:)

  • lonelyman  (08.03.18 12:54:15)
Soru belki troll sorusu ama tepkiler tam bir ikiyüzlülük örneği

+1 for day to break
Ayda 1000 liraya gezme dolaşma, sarılma, sohbet etme, sinemaya gitme ve sarılıp uyuma çoook ucuz. Seksi katmıyorum bile.

Bir de karşısındaki öğrenci ile kendi çalışan halini karşılaştıran arkadaşlara tavsiyem: öğrenci halinizle karşılaştırın :)

Sonuç olarak yanında mutluysan ve keyif alıyorsan paranın hesabını yapma, kız seni kullansa da yapma
  • yüzyıllık yalnızlık  (08.03.18 15:18:46)
meriçlik çok iş zor arkadaşlar. herkese ikiyüzlü derken kendi verdiği cevaba bakmayan insanlara hitaben.

  • jules  (09.03.18 08:52:23)
biraz param var deyip, buradan dusururum diye ne senaryolar boyle :D

  • kamyonsans  (09.03.18 13:28:56)
aileler tanışsın söz keselim de, yanaşmazsa kullanıyor. yanaşırsa daa... sözü kesin bakarsın işte. sende hata, baştan ilişkini bunun etrafında kurmuşsun, şimdi de kuruntuya düşüyosun.

  • dafaisss  (09.03.18 14:00:26)
büyük konuşmak gibi olmasın ama kocam kişisinden bile makyaj/giyim ihtiyaçlarım için para istemek gururuma dokunur.

  • iwillsee  (09.03.18 14:08:59)