[]

mail gondermeden, e-mail adresinin aktif olup olmadigini ogrenebilir miyim?

Mail gondermek istemiyorum ama, soz konusu e-mail adresinin kullanimda olup olmadigini ogrenmek istiyorum.

Var midir bir yolu?


 
Aktif derken?
Eğer açık mail adresi ise yani herkesin alabileceği uzantılı ise; yeni mail adresi alma sayfasına girin ilgili mail hizmetinin, nick yazdığınız zaman belli olur.

  • atom karincanin torunu  (28.02.18 04:33:02) 
meramımı anlatamamışım, pardon...

artık haberleşmediğim birisi var. mailini kapatacağını söylemişti. ona yazmak istemiyorum ama e-mail adresinin hala kullanılıp kullanılmadığını da merak ediyorum.
  • runagain  (28.02.18 06:14:27) 
email-checker.net
denedim çalışıyor.

  • rhan  (28.02.18 09:44:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.