Özel mesajla argo/hakaret

dün bira istiyorum ama çıkmaya üşeniyorum diye bir başlık açmıştım.

özel mesajla '' boş bira şişesinin üstüne otur''

diye bir mesaj geldi.

Nedenini düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum? nickini bile yeni gördüm elemanın.

nasıl bir kafayla atmış olabilir? sebebi nedir sizce?

yok cidden kızmadım, o kafayı o nöronları merak ediyorum sadece

boş bira şişesinin üstüne otururken atmış olabilir? hoşuna gitmiştir belki tavsiyede bulunmuştur.

  • veritaslibertas  (24.02.18 19:29:36)
Burada bir doktora ogrencisi var. Hatta ABD'de doktora yapiyor. Ama zaman zaman kullanicilara durduk yere agir kufur ediyor. Onu taniyoruz ama onun kendi ezikligi. ABD'de yasiyor ama adamin eglence anlayisi Turkiye'de trolluk. Psikolojik rahatsizlik iste.

  • Traveller  (24.02.18 20:19:23)
"tavsiye etmek için tecrübe etmek gerek" diye düşünürdüm ben

  • ekşi yazarı olmak istiyorum  (24.02.18 20:39:57)
Anladığım kadarıyla böyle bir şey için duyuru açan bu mesaja da katlanır diye düşünmüştür. Duyurudaki genel yapıya bakılırsa
böyle anlık, kişisel, kısa süreli, alışılagelmiş gelmiş duyurular o kadar da ciddiye alınmıyor. Ben de bazen 'takılırım' böyle duyurulara. Anlayış gösteren oluyor. Duyurunu ben de gördüm. Gereksiz ve anlamsızdı. Gelen mesaj da muhakkak ki oldukça haksız ve yanlış.

  • 1adam  (24.02.18 21:31:08)
Travella ya katılıyorum, aynı kişiden hiç alakasız bir soru yüzünden bir sürü hakaret küfür içeren mesaj almıştım.

Yani okumakla adam olunmuyor.eksikliğini böyle tamamlıyor demek ki.en güzel cevabı ekşi yazarı ve veritaslibertas vermiş.
  • brnbrs  (24.02.18 23:17:52)
bir kere kilom ile ilgili başlık açmıştım, yanına boyumu da yazdım. kısa olduğum için özel mesajla "yuvarlanarak mı gidiyorsun" yazdı dallamanın teki bana:) duyuruma da birkaç tane dalga geçen mesaj gelince sildim. cidden bu trollük değil ağır şerefsizlik bana göre ama neyse.

  • nothing in my way  (24.02.18 23:33:21)